You are currently viewing Zdrowy sok Noni

Zdrowy sok Noni

Picie soków nie od dziś jest zdrowym zwyczajem, jednak muszą one być naturalne i nieprzetworzone. Na rynku znajdziemy ich sporo, zatem wybór będzie miał każdy z nas. Jednak zdrowotne soki nieco się różnią od popularnych w kartonach.

Jakie działanie ma sok z morwy indyjskiej?

sok noni sklepW sklepach ze zdrową żywnością znajdziemy mnóstwo produktów ekologicznych, które pochodzą z naszego regionu, ale także z dalekich części świata. Jednym z takich egzotycznych produktów jest sok Noni sklep ekologiczny na pewno będzie go posiadał w swojej ofercie. Jest to sok pozyskiwany z owoców morwy indyjskiej, która pochodzi z Polinezji, ale obecnie jest uprawiana także w Ameryce środkowej, w Australii czy na Madagaskarze. Jest to roślina, która nie ma szczególnych wymagań i rośnie przez cały rok. Z wyciągu z tej rośliny pozyskiwany jest olej, ale to sok jest najbardziej znany i też ceniony na swoje wszechstronne właściwości lecznicze. Przez mieszkańców Polinezji jest uznawany za remedium na wszelkie schorzenia i dolegliwości zdrowotne. Przede wszystkim wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne czy antyrakowe. To ostatnie szczególnie interesuje wielu ludzi, ponieważ sok z Noni jest traktowany jako naturalny lek na raka. Niektóre badania naukowe dowiodły, że sok z Noni posiada specjalne związki, które mogą wpływać na hamowanie namnażania komórek rakowych, a nawet ich niszczenie. To doskonała wiadomość dla wszystkim pacjentów onkologicznych, którzy chcą sobie pomóc na różne sposoby w celu powrotu do zdrowia.

Cena soku z Noni to około czterdzieści – pięćdziesiąt złotych za butelkę. Porównując ją z cenę soku z buraków jest znacznie wyższa, ale ilość cennych właściwości zdrowotnych jest znacznie większa niż w przypadku buraka. Jest on całkowicie naturalny.