You are currently viewing Zatrudniłam się serwisie maszyn cnc

Zatrudniłam się serwisie maszyn cnc

Mam dwadzieścia lat. Nie poszłam na studia bo nie do końca jestem zdecydowana na kierunek. Postanowiłam zrobić przerwę i życie mnie pokieruje co mam dalej robić.

Serwis maszyn cnc u specjalistów

serwis maszyn cncMiesiąc temu zostałam zatrudniona w firmie, która zajmuje się sprzedażą maszyn tokarskich. Automaty tokarskie cnc to są bardzo drogie sprzęty. Nasza firma współpracuje z wieloma klientami. Sprzedaż maszyn cnc należy do przedstawicieli handlowych, których w mojej firmie jest dwunastu. Mają oni zapewniony samochód służbowy a także komputer i telefon. Jeżdżą po kraju i polecają nasze maszyny. Zajmuję się przyjmowaniem zleceń na naprawy a także jestem odpowiedzialna za zamawianie materiałów biurowych do naszej firmy. Obsługuję także klientów, którzy przyszli do naszej siedziby. Na początku praca wydawała mi się bardzo skomplikowana. Po miesiącu już jestem spokojniejsza. Bardzo pomogła mi Milena, która mnie we wszystko wprowadzała. Najwięcej problemów miałam z wprowadzaniem napraw naprawa wrzecion wymaga przygotowania sporej dokumentacji. Nie pamiętałam o wielu rzeczach i musiałam po kilka razy dzwonić do klienta, która zgłaszał usterkę. Teraz już wiem co i gdzie należy wypełniać. Serwis obrabiarek cnc nie sprawiał mi żadnego problemu. Milena przygotowała mi dokładne notatki na co zwracać uwagę. Godny uwagi serwis maszyn cnc odbywał się na tej samej zasadzie. Klienci, którym kończył się przegląd maszyny dzwonili do nas a ja kierowałam do nich odpowiedniego specjalistę. Specjalista wiedział co będzie w danej firmie wykonywał. Jechał z odpowiednim sprzętem i musiał dokładnie obejrzeć daną maszynę a następnie wpisać swoje uwagi do książki.

Dzięki tej pracy wiem, że chciałabym iść na studia zaoczne o kierunku zarządzanie. W ciągu tygodnia będę nadal pracować u obecnego pracodawcy.