You are currently viewing Wypożyczalnia sprzętu – porządne podnośniki koszowe

Wypożyczalnia sprzętu – porządne podnośniki koszowe

W regionie, w którym mieszkam od dzieciństwa jest bardzo dużo wysokich drzew iglastych. I myślę, że nikogo nie zdziwi to, że mówię tutaj o terenach nadmorskich. A szczególnie o województwie pomorskim.

Podnośniki koszowe z certyfikatami

podnos?niki koszowe Idąc na plażę zawsze przechodzimy przez las, w którym rosną w przeważającej mierze bardzo wysokie drzewa iglaste. Rośnie też tutaj wiele krzewów iglastych.To właśnie z żywicy tych drzew otrzymujemy bursztyny. Niestety jak wszystkie drzewa i nasze nadmorskie wymagają czasami ścięcia. Lub przycięcia gałęzi. Dlatego z mężem postanowiliśmy otworzyć firmę, która będzie zajmować się wynajmem podnośników koszowych. Wszystkie nasze porządne podnośniki koszowe trójmiasto posiadają odpowiednie certyfikaty, przeprowadzone badania UDT oraz dokumentację urządzenia. Na początku zaczynaliśmy od trzech podnośników. Na dzień dzisiejszy mamy ich ponad dwadzieścia i czasami klienci muszą czekać w kolejce aby wypożyczyć od nas podnośniki koszowe. Najczęściej podnośniki koszowe wypożyczają od nas nadleśnictwa, które właśnie dbają o nasze nadmorskie drzewa. Najczęściej przez nadleśnictwa podnośniki koszowe wypożyczane są w okresie wiosennym i letnim. Zwłaszcza po ulewnych deszczach i burzach. Wtedy w lasach jest naprawdę bardzo dużo pracy. Z jednym z nadleśnictw mamy nawet podpisaną umowę, w której zawarte jest, że w okresie wiosenno – letnim zawsze musimy im zagwarantować co najmniej trzy podnośniki. Mimo, że nie zawsze są potrzebne to muszą opłacać jakiś abonament. Co do samej firmy na początku, kiedy ja otwieraliśmy byłam bardzo nieufnie nastawiona do tego pomysłu.

Jednak po kilku latach na rynku bardzo cieszę się, że mąż przekonał mnie do tego interesu. Dzięki niemu możemy pozwolić sobie na więcej niż mieliśmy do tej pory. I wiem, że moje dzieci dzięki temu będą miały zagwarantowany dobry start w przyszłość.