You are currently viewing Wymiana solidnych drzwi wejściowych

Wymiana solidnych drzwi wejściowych

W moim domu odbywał się niedawno duży remont.Co jak co ale nie przepadam za żadnymi remontami. Po prostu nie lubię tego ciągłego kurzu i dziwnych zapachów a także hałasu. Po prostu podczas długiego remontu jest naprawdę ciężko normalnie funkcjonować.

Drzwi wejściowe są teraz dobre

drzwi wejściowe W trakcie remontu była robiona praktycznie cała łazienka. Remont łazienki jest chyba najgorszy jeśli podczas remontu trzeba nadal mieszkać w mieszkaniu. Na pewno nie jest to komfortowa sytuacja. Gdy remont łazienki się skończył we wszystkich pomieszczeniach zostały położone gładzie i ściany zostały pomalowane. Także w niektórych pokojach została położona nowa podłoga. Na koniec miały zostać wymienione solidne drzwi wejściowe ze śląska bo stare miały już naprawdę bardzo dużo lat. Wiedziałam, że na śląsku jest dobra hurtownia drzwi, i że tam na pewno coś znajdę. Gdy tam pojechałam okazało się, że wybór drzwi był tak duży że nie potrafiłam dokonać żadnego wyboru. Po prostu nie znam się na drzwiach i nie mam pojęcia na co zwracać uwagę. Poprosiłam sprzedawcę o to by pomógł mi w dokonaniu wyboru. Sprzedawca powiedział, że dobre będą drzwi dre i nie są bardzo drogie. Rzeczywiście drzwi te spodobały mi się. Sprzedawca polecił mi także drzwi porta i one kosztowały bardzo podobnie. Wiedziałam, że wybiorę miedzy tymi dwoma drzwiami. Wybrałam te, które po prostu spodobały mi się bardziej wizualnie. Skoro były tak samo dobre to nie miałam się przecież o co martwić. Zamówiłam też montaż drzwi, chciałam po prostu żeby wszystko zostało szybko wstawione. Nie chciałam żeby mąż robił to długo. W końcu on nie miał doświadczenia w takim montowaniu drzwi.

I już widziałam ile to może potrwać jeśli on to będzie robił. A ja naprawdę miałam już dosyć remontu. Chciałam żeby w końcu wszystko było zrobione i żeby było czysto.