You are currently viewing Wygrana wycieczka do kompleksu z basenami

Wygrana wycieczka do kompleksu z basenami

Wzięłam udział w jakimś konkursie tak dla zabawy, bo nie sądziłam, że w ogóle uda mi się cokolwiek wygrać. No, zdziwiłam się bardzo jak zadzwonił do mnie jakiś facet, by mi przekazać dobre wieści.

Baseny kąpielowe są popularne

baseny ka?pieloweWygrałam wycieczkę do jakiegoś spa w górach dla dwóch osób. Początkowo myślałam, że to są jakieś żarty, ale jak dostałam zaproszenie pocztą to ze szczęścia poszłam na zakupy. Kupiłam sobie kilka ciuchów i od razu zadzwoniłam do mojej siostry, by ją zaprosić na ten wyjazd. Miałyśmy jechać w przyszły piątek i już powoli zaczęłam się pakować. Musiałam mieć pewność, że o niczym nie zapomnę. Podróż upłynęła nam bardzo szybko. Kiedy dojechałyśmy na miejsce to był ogromny ogród przed budynkiem, w który zamontowane były baseny ogrodowe i korzystali z nich jacyś klienci. Na mojej twarzy od razu pojawił się uśmiech jak zobaczyłam, że są tam również baseny kąpielowe, które były na zewnątrz oraz w środku budynku. Stały też jakieś jacuzzi a kelner roznosił drinki. Wiedziałam, że trafiłam do raju. Od razu poszłyśmy do recepcji, żeby się zarejestrować i zostawić rzeczy. Wisiał tam cennik na różne zabiegi i siostra go przeglądała, żeby nas na coś zapisać. W recepcji nikogo nie było co mnie jednak zdziwiło ale po chwili podeszła jakaś panna i przeprosiła nas, bo podobno producent basenów ogrodowych właśnie im dostarczył odkurzacze basenowe i musiała się rozliczyć z kierowcą. Pewnie sprzątają te baseny regularnie. Nie ma się co dziwić, bo jest tutaj mnóstwo ludzi. Nasze pokoje były bardzo przestronne a ja z balkonu miała widok na ogród i wszystkie baseny ogrodowe.

Było bardzo przyjemnie i jak pomyślałam, że za dwa dni mam stąd wyjeżdżać to mi się aż smutno zrobiło. Ta wygrana to dla mnie naprawdę miły prezent. Fajnie, że mi się w końcu coś udało

Więcej na stronie novopool.pl