You are currently viewing Wycieczka do Hiszpanii i ekskluzywne walizki puccini

Wycieczka do Hiszpanii i ekskluzywne walizki puccini

Zaplanowałam sobie urlop już na ten rok. Byłam bardzo zadowolona bo udało mi się wykupić naprawdę fajną wycieczkę. Polecę do Hiszpanii. Zawsze chciałam spędzić tam urlop. Byli kilka lat temu tam moi znajomi i gdy tylko zobaczyłam ich zdjęcia stwierdziłam, że tez chcę tam pojechać.

Ekskluzywne walizki puccini były bardzo ładne

walizki pucciniJednak zawsze Hiszpania była bardzo droga. Dlatego też wybierałam tańsze kierunki. Jednak w tym roku po prostu ze względu na to, że ktoś zrezygnował z wyjazdu praktycznie w ostatniej chwili dostałam bardzo dobrą ofertę. Cieszyłam się jak dziecko. Musiałam się bardzo szybko decydować. Jednak tak naprawdę nie miałam się nad czym zastanawiać. Szybko w myślach się już pakowałam i myślałam co mam wziąć gdy nagle przypomniało mi się, że przecież nie mam walizki. Z ostatniej walizki po prostu wyrwały mi się koła. Przecież koniecznie musiałam mieć nową. Szybko ubrałam się i pojechałam do galerii na zakupy. Szukałam walizki do ryanaira, która miała być ładna i w przystępnej cenie. Nie chciałam bowiem wydawać dużo pieniędzy przed urlopem. Kiedyś przypadkowo patrzyłam na walizki puccini ceny, które wtedy wydawały mi się przystępne. Takie ekskluzywne walizki puccini były także bardzo ładne. W galerii okazało się, że jest sklep tej firmy na szczęście. W sumie także nie znałam innej firmy z walizkami dlatego cieszyłam się, że tak szybko znalazłam ten. Od razu jak tylko weszłam do sklepu sprawdziłam puccini walizka cena czy jest taka jak myślałam. Okazało się, że jak najbardziej stać mnie na nią nawet przed urlopem. W oko wpadła mi także piękna kolorowa torebka, która będzie sie świetnie prezentowała na hiszpańskiej plaży.

Takie torebki puccini są przecież znane na całym świecie. Byłam szczęśliwa kupiłam szybko torebkę i walizkę. Pojechałam jak najszybciej do domu pakować się na wyjazd.