You are currently viewing Wybieramy odpowiednią frezarkę

Wybieramy odpowiednią frezarkę

Do najważniejszych zalet stosowania frezarki w gabinecie kosmetycznym można zaliczyć oszczędność czasu oraz znacznie łatwiejsze wykonywanie manicure. Dzięki zastosowaniu frezarki możliwe jest usunięcie stylizacji, zmatowienie płytki oraz opracowanie skórek. Dodatkowo obsługa urządzenia tego rodzaju jest prosta oraz w pełni intuicyjna, dlatego nie należy się go obawiać, a jedynie dobrać odpowiedni model.

Zalety stosowania frezarki do manicure

frezarka do manicureDostępne na rynku frezarki są bardzo popularne obecnie w salonach kosmetycznych. Jednym z ważnych elementów wyposażenia salonu kosmetycznego jest frezarka do manicure. Przed wyborem konkretnego modelu warto zastanowić się nad tym, w jakim celu będzie wykorzystywana frezarka. Może to być zdejmowanie hybryd, żalu i akrylu, jak również opracowywanie skórek i matowienie płytki. Mniejsza moc urządzenia sprawdza się w warunkach domowych, gdzie przede wszystkim można zdjąć manicure hybrydowy czy żel, jak również przygotowywać płytkę paznokcia do kolejnej stylizacji. Większa moc frezarki sprawdzi się w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Dobre urządzania powinny spełniać oczekiwania użytkowniczek. Wybierając odpowiedni model warto zwrócić uwagę na takie parametry frezarki, jak na przykład jej moc. Od niej zależy bowiem siła pracy frezu i jest to bardzo ważny parametr. Do użytku profesjonalnego warto wybierać urządzenia z nieco większą mocą, w granicach 40W-45W.

Kolejnym ważnym parametrem frezarki będą jej obroty. Powinny one wynosić przynajmniej 20 000 – 30 000 obrotów na minutę. Najlepsze są te urządzenia, które pozwalają na regulowanie obrotów oraz ustawianie ich prędkości w zależności od potrzeb. Znaczącym aspektem jest także możliwość włączania urządzenia przy zastosowaniu pedału nożnego, co znacznie usprawnia pracę i jest bardzo wygodne.