You are currently viewing Upominek idealny dla babci

Upominek idealny dla babci

Urodziny, imieniny i inne ważne okazje, na które wypadałoby mieć podarunek dla drugiej osoby to dla nas wyzwanie. W końcu sami wiemy co chcemy dla siebie, a czego może chcieć druga osoba jest dla nas zagadką. W poszukiwaniu prezentu dla babci i dziadka najczęściej nie wiemy co możemy im podarować.

Gest pamięci dla babci

prezent dla babciSami nie lubimy kiedy inni zapominają o naszych urodzinach albo przychodzą do nas w gości na święta z pustymi rękoma. Z tego tez powodu większość z nas stara się dawać chociaż drobne upominki albo przychodzić z ciastem w gości. Z kolei kiedy idziemy do babci dla niej zawsze najważniejsza jest nasza pamięć i obecność. Mimo to prezent dla babci będzie naprawdę miłym gestem, o którym będzie pamiętać długo. W końcu babcia dalej trzyma nasze laurki z lat dzieciństwa na półce w salonie. Przynieśmy więc babci piękny bukiet jej ulubionych kwiatów, a nawet kupmy doniczkową roślinę, o którą będzie mogła dbać dużo dłużej niż o zwykłe cięte kwiaty. Pomyślmy o przyniesieniu smacznego ciasta takiego jak sernik albo klasyczna babka cytrynowa. Wyjątkiem będzie, gdy nasza babcia lubi naprawdę słodkie i kremowe ciasta. Wtedy idealny będzie nawet tort! Kolejną ciekawa myślą będzie ramka z kilkoma zdjęciami, na których będziemy my w towarzystwie babci. Na pewno od razu zawiesimy ją na ścianie albo przynajmniej ustawimy w pobliżu laurek. Babcia nie potrzebuje drogich prezentów, a jedynie gestów miłości i pamięci oraz jak najczęstszych odwiedzin.

Idealny prezent dla babci to przede wszystkim sama nasza obecność najczęściej jak tylko możemy, ale dobra myślą mogą być kwiaty bądź roślinka w doniczce. Ciekawą opcją będzie też ramka pełna zdjęć wspólnych z babcią. Babcia będzie szczęśliwa, iż poświęciliście jej odrobinę czasu i rozmowy.