You are currently viewing Torby materiałowe z nadrukiem zamiast foliówek

Torby materiałowe z nadrukiem zamiast foliówek

Oglądacie czasami telewizję? Można ostatnio usłyszeć sporo w mediach o tym, że planują aby torby płócienne z nadrukiem zastąpiły obecne reklamówki foliowe, które rozkładają się nawet przez kilkaset lat.

Torby materiałowe z nadrukiem przyjazne dla środowiska

torby materiałowe z nadrukiemPodobno w U.S.A już tak jest, że jeden woreczek foliowy jest bardzo drogi, aby zniechęcić tym klientów do pobierania ich, i zabierania torby z nadrukiem ze swojego domu. Uważam, że jest to najtrafniejsza decyzja, jaką podjęli w sprawach różnych sklepów i centrów handlowych. Jest to przede wszystkim ekologiczne, bo nie zaśmiecamy ziemi. Nawet nie zdajemy sobie sprawy ile dziennie reklamówek przynosimy, które potem po prostu wyrzucamy do śmietnika. One zaśmiecają naszą planetę, bo robi się ich codziennie w różnych wytwórniach bardzo dużo, i tylko ze względu na lenistwo ludzi. Takie torby materiałowe z nadrukiem mogą uratować matkę naturę, ponieważ są do wielokrotnego użytku, zawsze można nosić je przy sobie, i nikomu nie przeszkadzają. Nie ma sensu zabierać ze sobą do domu tych folii, tylko po to, by zaraz je wywalić. No a torby firmowe przecież wyglądają też o wiele ładniej niż takie badziewne reklamówki. Aż chciałoby się zapytać, czy ktoś używał takiej jednorazówki więcej niż raz. Sama nazwa wskazuje, że jest tylko na jedno użycie. Niektórzy tam może i ich używają do owinięcia czegoś, ale i tak świat po prostu dusi się nimi, bo jest ich za wiele. Dlaczego więc tak mało osób wybiera torby reklamowe z nadrukiem które przecież są takie ładne?

Wszyscy są bardzo wygodni, i nie chce im się zabierać takiej torby z domu. Takie rozwiązanie, że reklamówki znacznie podrożeją na pewno rozwiąże sprawę i pozwoli oczyścić ziemię. Nikt nie będzie chciał wydawać na jednorazówkę kroci, i dopiero wtedy nauczą się ludzie, że można bez problemu przynieść torbę z domu.