You are currently viewing Tanie stroje piłkarskie z nadrukiem do zamówienia

Tanie stroje piłkarskie z nadrukiem do zamówienia

 

Wczoraj znalazłam tanie stroje piłkarskie z nadrukiem do zamówienia przez internet. Jest bardzo fajna strona, na której można złożyć takie zamówienie i otrzymać ciekawy rabat. Za zamówienie powyżej 200 złotych,dostaniemy piłkę gratis albo gwizdek, w zależności co wybierzemy.Ja wybrałam gwizdek.

Unikatowość strojów piłkarskich z nadrukiem do zamówienia

stroje piłkarskie z nadrukiem do zamówieniaTakie stroje piłkarskie z nadrukiem do zamówienia przez internet, bardzo szybko są dostarczane. Przesyłka przychodzi w ekspresowym tempie, około dwóch dni. Za przesyłkę nie zapłacimy ani grosza, jest ona darmowa, niezależnie od tego, na jaką kwotę złożymy zamówienie. Jeżeli natomiast zamawiamy powyżej 200 złotych, otrzymamy niespodziankę, jak gwizdek. Czasami jest to książka o tematyce sportowej, a czasami długopis. Praktycznie, co tydzień zmieniają się niespodzianki, więc warto to śledzić. Ja zakupiłam swojemu synkowi strój pałkarski z nadrukiem właśnie przez internet i wcale nie żałuję,mimo że jestem zwolenniczką przymierzania ubrań. Gdyby coś nie pasowało,można przesyłkę zwrócić w ciągu miesiąca, bez najmniejszego problemu. Raz się zdarzyło,że musiałam odesłać podkoszulkę,bo byłą za mała. Pieniądze miałam spowrotem na koncie bankowym wciągu czterech dni. Właściciel sklepu jest nadwyraz uczciwy,bo jeszcze przeprosił mnie, że pomylił rozmiary. Jeśli chodzi o cenę takiego kompletu piłkarskiego dla dziecka,to zapłaciłam chyba 120 złotych.Do tego stroju zamówiłam czapeczkę z daszkiem i kubek z ulubionym piłkarzem mojego synka. Wzięłam też kubek dla męża z napisem.

Nie jestem zwolenniczką zakupów online, ale czasami jest to bardzo fajna sprawa. Nie musimy wychodzić z domu, jest to oszczędność czasu i nierzadko pieniędzy. Jedynym problemem może okazać się zwrot przesyłki,bo wymaga wypełnienia kilku dokumentów i pójścia na pocztę.