You are currently viewing Szukam pracy i kursów na wózki widłowe

Szukam pracy i kursów na wózki widłowe

Jestem Kaja. Mam dwadzieścia trzy lata. Właśnie ukończyłam studia i mam wykształcenie wyższe energetyczne. Postanowiłam rozejrzeć się na rynku pracy. Wynajmuje mieszkanie z koleżanką z roku ale gdy ukończyłam studia to automatycznie kończy mi się stypendium. Jak nie znajdę pracy to nie będę miała się za co utrzymać.

Kursy na wózki widłowe od firmy

kursy na wózki widłoweMieszkam w miejscowości Warszawa. Nie mam tu nikogo z rodziny, u kogo mogłabym mieszkać. Moi rodzice nie mają możliwości finansowych aby mnie sponsorować. Muszę radzić sobie sama. Dzięki temu jestem niezależna i lubię gdy nie muszę nikomu nic zawdzięczać. Szukałam ogłoszeń. Natrafiłam na jedno które mnie zainteresowało. Firma, która oferuje szkolenia dla swoich klientów szuka osoby, która mogłaby prowadzić szkolenia energetyczne. Wszystkie wymagania o których pisali w ogłoszeniu spełniała. Byłam uśmiechnięta. Lubiłam kontakt z ludźmi. Spełniałam wymogi jeżeli chodzi o wykształcenie. Nie miałam tylko do tej pory kontaktu z przeprowadzaniem takich szkoleń, ale nie wstydziłam się wystąpień więc postanowiłam wysłać swoje dokumentny. Za dwa dni dostałam zaproszenie na rozmowę. Firma oferowała kursy na wózki widłowe. Kurs na wózek widłowy była od kilku lat najbardziej poszukiwanym kursem. Szkolenia energetyczne powoli się rozkręcało. Szkolenia SEP dopiero zaczynało rozwój ale był to kierunek bardzo przyszłościowy i wiedziałam, że wkrótce dorówna wózkom widłowych. Usuwanie azbestu dopiero pojawiło się w tej szkole. Poszukiwano specjalisty, który poprowadziłby to szkolenie.

Rozmowa przebiegła pozytywnie. oferta była dla mnie bardzo atrakcyjna. spodobało mi się oferowane wynagrodzenie. Mogłabym na spokojnie się za nie utrzymać i jeszcze parę groszy odłożyć. Muszę teraz czekać bo w ciągu tygodnia mam uzyskać odpowiedź.

Więcej o szkoleniach można znaleźć na: http://szkolenia-bhponline.pl