You are currently viewing Szkolenia menadżerskie koleżnaki

Szkolenia menadżerskie koleżnaki

Moja dobra koleżanka niedawno zaczęła pracę w dość dużej firmie. Praktycznie przez całe swoje życie zawodowe pracowała w małej prywatnej firmie i nie miała żadnego doświadczenia w dużej firmie. A jednak taka praca wygląda zupełnie inaczej gdy pracuje się w ten sposób, że bardzo dobrze zna się szefa a inaczej wtedy gdy w firmie panuje hierarchia stanowisk.

Szkolenia menadżerskie pomogą w awansie?

szkolenia menadżerskiePrzed rozpoczęciem pracy koleżanka pojechała na szkolenie, które miały ją przygotować do pracy. Bardzo cieszyła się z tego bo tak naprawdę jeszcze nigdy w żadnym szkoleniu nie uczestniczyła. Była bardzo podekscytowana tym, że jedzie do obcego miasta, w którym spędzi tydzień. Miała nadzieję nawet na to, że po szkoleniach uda się jej pozwiedzać wiele ciekawych miejsc. Mi nigdy jakoś specjalnie nie zależało na tym by podczas szkoleń zwiedzać jakieś atrakcje turystyczne. Ale z drugiej strony czemu nie, jeśli będzie miała tylko na to ochotę to niech to zrobi. Pewnie szybko taka okazja się nie powtórzy. Koleżanka miała mieć szkolenia sprzedażowe w siedzibie firmy. Śmiała się, że w przyszłości przyjedzie tu jeszcze i zrobi wtedy sprawne szkolenia menadżerskie bo miała nadzieję bardzo szybko awansować. Podczas szkoleń koleżanka miała coaching indywidualny czyli coś czego ja jeszcze nie miałam. Był też oczywiście coaching zespołowy, ale to teraz już pewnego rodzaju standard. A te szkolenie indywidualne zaintrygowały mnie bardzo. Byłam ciekawa co się na nich działo. Okazało się, że tu były przede wszystkim zadania czyli tak jakby sama praktyka.

To bardzo dobry pomysł bo właśnie takie zadania praktyczne zawsze są najlepsze i zawsze dzięki nim można się najwięcej nauczyć. Koleżanka podczas tych szkoleń zwiedziła miasto i to bardzo dobrze. Zobaczyła chyba wszystko to co na pewno wypadało zobaczyć.