You are currently viewing Student szuka pracy w firmie z butami i namiotami

Student szuka pracy w firmie z butami i namiotami

Niedawno ukończyłem studia licencjackie i postanowiłam poszukać jakiejś pracy na stałe. Wcześniej, w okresie letnim pracowałam w sklepie, który mieści się u nas na osiedlu i dobrze wspominam ten czas.

Mam doświadczenie w sprzedaży namiotów

namiot turystycznyCo prawda pracowałam tam tylko w okresie letnim, ale dobrze zarobiłam w tym czasie. Sklep ten sprzedawał takie produkty jak nikwax czy też chiruca oraz także meindl. Do naszego sklepu zawsze przychodziło mnóstwo klientów, których obsługiwałam. Pójdę tam i zapytam czy szukają sprzedawcy. Od tamtego czasu minęło sporo czasu i możliwe, że już kogoś zatrudnili, ale zapytać nie zaszkodzi. Przygotowałam się uważnie i ruszyłam do tego sklepu. Już sprzedawałam buty i doskonale wiem jak doradzić klientowi. Wiem również, jaki rozmiar powinien dobrać i świetnie sobie z tym zawsze radziłam. W tym sklepie sprzedałam buty w niezliczonej ilości i właściciel zawsze był ze mnie zadowolony. Kiedyś też sprzedałam impregnat nikwax i klient od tamtego czasu robi zakupy zawsze w tym sklepie. Podobnie było jeżeli chodzi o przestronny namiot turystyczny, bo również zapewniłam dla sklepu jednego ze stałych klientów. Kiedy przyjechałam na miejsce, to w sklepie był tylko właściciel i Mariola, która obsługuje sklep. Nie zauważyłam żadnego nowego pracownika, dlatego ucieszyłam się, że mam szansę, żeby dostać tę pracę na stałe. Właściciel bardzo się ucieszył na mój widok i poszliśmy do jego biura, żeby porozmawiać. Nie mieli nikogo do pomocy i właściciel bardzo się ucieszył, że do niego przyszłam.

Od razu dostałam zatrudnienie na stałe i znowu będę sprzedawała buty w tym sklepie. Jestem bardzo szczęśliwa. Pracę zaczęłam od razu i jeszcze tego samego dnia sprzedałam buty w ilości pięciu par. Dobrze, że od razu tam poszłam w sprawie pracy, bo mam pewne zatrudnienie.