You are currently viewing Stisko handlowe – najbardziej niezbędne wyposażenie

Stisko handlowe – najbardziej niezbędne wyposażenie

Kiedy mój chłopak uparł się, że chce założyć działalność, nie miałam pewności, czy to na pewno dobry pomysł. Chciał skupić się na branży drukarskiej i graficznej, zaczął skupować różne sprzęty drukarskie, chodził na różne kursy graficzne. Z czasem mała działalność zaczęła się coraz bardziej rozrastać. Na tyle, że usługi online stały się nie wystarczające.

Zakupienie niezbędnego wyposażenia do stoiska handlowego

niezbędne wyposażenie stoisk handlowychMieliśmy dużo zamówień, które można było robić online, jednak w pewnym momencie się zorientowaliśmy, że w naszej okolicy zapotrzebowanie na drukowanie czy tworzenie naklejek i grafik jest nieoczekiwanie duże. Ale nie każdy wiedział, że my coś takiego oferujemy. Stąd też pojawił się pomysł na otwarcie stoiska handlowego w galerii, gdy akurat takie wolne miejsce się pojawiło. Zaangażowałam się bardziej w firmę chłopaka i postanowiliśmy, że spróbujemy właśnie z takim stoiskiem, które to miałam ja prowadzić. Jednak posiadanie dostępu do takiego miejsca to nie wszystko. Musieliśmy zakupić niezbędne wyposażenie stoisk handlowych. Mowa tu nie tylko o odpowiednim umeblowaniu takiego miejsca, ale też wszystkich takich rzeczach, które sprawiają, że klient patrzy na nas jak na profesjonalną firmę, oferującą profesjonalne usługi i pomoc. Tak więc poza meblami do siedzenia zainwestowaliśmy też w takie rzeczy jak trybunki czy stoły oraz gabloty na zaprezentowanie naszych możliwości graficznych.

Przygotowanie tego stoiska było niezwykłą frajdą. Zaangażowałam się w to tak, jakbym dekorowała własne mieszkanie. Efekt końcowy był naprawdę fajny i podobał się wszystkim naszym znajomym czy rodzinie. Liczyliśmy, że stworzenie takiego przytulnego i ciepłego stoiska zachęci ludzi do częstego odwiedzania nas, co rozreklamuje nas lokalnie.