You are currently viewing Sprzęt dla hoteli – zamki hotelowe

Sprzęt dla hoteli – zamki hotelowe

Od kilku lat wraz z moim wspólnikiem, z którym znam się już od czasów wspólnych studiów prowadzimy nasze własne przedsiębiorstwo, które działa jako dystrybutor przeróżnego rodzaju sprzętu hotelowego.

Jakie zamki do hoteli?

zamki hoteloweJuż od jakiegoś dłuższego czasu bardzo sprawnie działamy na rynku hotelowym poprzez to, że zarówno sprzedajemy, jak i również montujemy różnego rodzaju zamki elektroniczne w obiektach hotelowych, pensjonatach, domkach wypoczynkowych, hosteli i tym podobnych ośrodkach związanych z agroturystycznych. Montujemy również najzwyklejsze wytrzymałe zamki hotelowe, jednakże w obecnych czasach zdecydowanie większość naszych klientów decyduje się jednak na zamki elektroniczne, ponieważ są one zdecydowanie bardziej funkcjonalne. Staramy się systematycznie powiększać oferowany przez nas asortyment, tak aby klient miał możliwość dzięki temu naszemu przedsiębiorstwu, żeby kompleksowo wyposażyć swój hotel. W ubiegłym roku wprowadziliśmy do oferowanych przez nas usług specjalnie projektowane przez nas programy, które obsługują hotelowe centrale telefoniczne, dzięki czemu funkcjonowanie hotelu jest udoskonalone i zdecydowanie bardzo ułatwia to pracę pracownikom hotelu. W ubiegłym roku również wprowadziliśmy w życie nasz program, który w hotelach działa, jako lokalizator gps. Taki właśnie lokalizator ma możliwość zlokalizowania kart hotelowych. Jest to dość nowatorski program, który zastosowaliśmy dopiero w kilku hotelach, z którymi współpracujemy, jednakże mamy ogromną nadzieję, że technika ta się jeszcze rozwinie. W ofercie naszego przedsiębiorstwa mamy również wszelkiego rodzaju sprzęt wyposażeniowy do hoteli, takie jak na przykład telewizory hotelowe, czy telefony znajdujące się w hotelach.

Generalnie rzecz biorąc jesteśmy w stanie wyposażyć hotel, tak jak życzy sobie właściciel. Właściciele hotelów mają przeróżne życzenia, co do wyposażania, jednakże zawsze staramy się im sprostać, chociaż czasami możecie mi wierzyć, że łatwo nie bywa.