You are currently viewing Sprzedawca akcesoriów kominkowych poszukiwany

Sprzedawca akcesoriów kominkowych poszukiwany

Nazywam się Mikołaj i posiadam własny sklep w centrum miasta. Zatrudniam jednego sprzedawcę, który dba o relacje z klientami. W ofercie posiadam piece kozy oraz oczywiście biokominki oraz różne kominki.

Akcesoria do kominków sprzedawały się dobrze

akcesoria do kominkówSprzedajemy różne kratki kominkowe oraz posiadamy bogatą ofertę na akcesoria do kominków i różnego rodzaju środki czyszczące. Ostatnio uznałem, że warto poszerzyć działalność i zatrudnić pracownika, który będzie montował piece kozy oraz różnego rodzaju biokominki bezpośrednio u klienta na miejscu. Jest to cenna usługa, ponieważ klienci wielokrotnie o nią pytali. Będzie to usługa dodatkowo płatna, ale wiem, ze spotka się z ogromnym zainteresowaniem. Jeszcze tego samego dnia zamieściłem ogłoszenie o pracę i czekałem na odzew. Musiałem w międzyczasie zamówić przydatne akcesoria do kominków, ponieważ się kończyły oraz kratki kominkowe. Następnego dnia wpłynęło kilka ofert w sprawie pracy i spotkałem się z wybranymi osobami. Wiele z nich już montowało piece kozy oraz wiedziało jak instaluje się biokominki. Miałem w sumie nie lada zagwozdkę, ponieważ wszystkie osoby spełniały moje wymagania. Uznałem zatem, że zatrudnię osobę, która ma największe doświadczenie. Od razu umieściłem w witrynie sklepu informację, że oferujemy montaż kominków w atrakcyjnych cenach. Klient, który przyszedł kupić piece kozy od razu się tym zainteresował i zlecił nam montaż. Jarosław jeszcze tego samego dnia pojechał klientowi zamontować piece kozy, który zakupił w moim sklepie. Poradził sobie doskonale i następnego dnia wysłałem go, żeby zamontował biokominki u innego klienta.

Przekazałem mu także akcesoria do kominków dla tego klienta. Jestem bardzo zadowolony z tego nowego rozwiązania, ponieważ bardzo wielu klientów się na to decyduje. To była świetna decyzja.