You are currently viewing Sporządzam ofertę na organizację imprez firmowych

Sporządzam ofertę na organizację imprez firmowych

Marcin bardzo często podsyła mi zlecenia i nawet dobrze nam się współpracuje. Dzięki niemu zarabiam sporo pieniędzy i mogłam sobie pozwolić na zakup własnego mieszkania w Krakowie. Dla Marcina sporządzam oferty dla jego klientów, ponieważ on nie ma na to czasu.

Atrakcje na imprezy firmowe

organizacja imprez firmowychOstatnio podesłał mi klienta, którego interesowała organizacja imprez firmowych i miałam dla niego sporządzić taką ofertę. Znałam wszystkie informacje, ponieważ nie raz się tym zajmowałam i Marcin nie musiał mi przekazywać żadnych danych. Działałam zawsze samodzielnie. Kompleksowa obsługa imprez to świetna sprawa i Marcin decydując się na tę branżę trafił w samo sedno. W ofercie, którą sporządzam dla jego klientów zawsze umieszczam informację, że oferowana jest obsługa techniczna konferencji, ponieważ tego typu współpraca interesuje przedsiębiorcą. Podobnie jak obsługa bankietów, ponieważ nie muszą się zupełnie o nic martwić. Wszystko jest kompleksowo załatwiane przez Marcina firmę. Od jakiegoś czasu w jego ofercie jest również minigolf, którego kontrahent może wynająć jak organizuje jakieś spotkanie czy imprezę. Ten minigolf świetnie się sprawdza i prawie każdy kontrahent decyduje się na tego typu rozrywkę dla swoich gości. Ja w każdej ofercie, którą kieruję do klientów Marcina zawsze umieszczam informację, że do wynajęcia jest minigolf, który na pewno umili czas wszystkim uczestnikom. Tę ofertę przygotowałam bardzo szybko. Miałam już gotowy szablon od ostatniego razu. Musiałam tylko nanieść kilka poprawek.

Najważniejsza była właśnie organizacja imprez firmowych, ponieważ to najbardziej interesowało tego klienta. Kiedy skończyłam już tę ofertę to przesłałam ją do Marcina za pośrednictwem poczty elektronicznej, aby sprawdził jeszcze wszystkie dane. Był zadowolony.

Informacje o organizacji imprez firmowych można znaleźć na stronie: http://www.twojevent.com