You are currently viewing Smerfna pościel dla dziecka

Smerfna pościel dla dziecka

 

Dawne bajki moim zdaniem były piękne. Przede wszystkich cechowały się niezwykłą estetyką oraz spokojem, który udzielał się ich najmłodszym widzom. Bajki przekazywały również wiele wspaniałych wartości, dzięki którym w moim odczuciu są one bajkami ponadczasowymi. Dlatego bardzo się cieszę, że mój synek również zachwyca się tymi bajkami i fascynują go przygody na przykład smerfów.

Pościel w piękne, bajkowe wzory

pościel smerfyJestem również bardzo zadowolona z faktu, że producenci są świadomi, że niektóre bajki są ponadczasowe i wciąż produkowane są gadżety, przedstawiające ich bohaterów. Doskonałym przejawem tej prawidłowości jest fakt, że ostatnio kupiłam pościel smerfy dla mojego synka. Przede wszystkim pościel ta jest naprawdę piękna. W całości jest ona wykonana z naturalnego materiału, dzięki czemu jest produktem doskonałym. Dodatkowo pościel znajduje się z obu stron kołdry oraz poduszek, przedstawiając sceny z tej bajki. Kolorystyka jest dostosowana do kolorystyki bajki, czyli niebieskie smerfy na odpowiednio dobranym tle. Cała pościel jest niezwykle estetyczna. Dzięki temu, że kształty są owalne a nie tak jak w niektórych bajkach innego typu kanciaste, wprowadza poczucie spokoju oraz przyjazną atmosferę. Moim zdaniem ma ona naprawdę kojący wpływ na dziecko a pokój dzięki niej jest zdecydowanie bardziej radosny, niż w przypadku zastosowania innej pościeli. Dodatkowo cena okazała się bardzo atrakcyjna.

Cieszę się, że dzieci wciąż oglądają bajki, które oglądałam w dzieciństwie również ja. Dzięki temu niektóre rzeczy są w stanie łączyć pokolenia. Dodatkowo sama również z chęcią przypominam sobie lata młodości oglądając z synkiem niektóre bajki. Dlatego, gdy tylko zobaczyłam pościel ze smerfami zdecydowałam się na jej zakup, gdyż jest naprawdę piękna.