You are currently viewing Sklep z zaprawami szybkowiążącymi

Sklep z zaprawami szybkowiążącymi

Mój znajomy od praktycznie zawsze pracował w sklepie swojego ojca. Kiedyś oczywiście mu to bardzo nie odpowiadało. Było to chyba w okresie tak zwanego buntu. Chciał robić wtedy coś zupełnie innego. Nie rozumiał dlaczego po szkole musi iść do taty do sklepu i pomagać mu przy dostawach towaru czy też dowieść towar do klientów.

Zaprawa szybkowiążąca jest w przystępnej cenie

Zaprawa szybkowiążącaBył to bardzo specyficzny sklep bo miał w asortymencie tylko i wyłącznie materiały budowlane. Kiedyś oczywiście żal było nam kolegi, ze musiał pomagać tacie. Ja nie miałam w domu takich obowiązków. Jednak myślę, że właśnie w tym okresie buntu był to bardzo dobry pomysł wychowawczy ze strony rodziców. Kolega miał codziennie zajęcie i nie miał naprawdę po prostu czasu na nic innego. Za to miał dodatkowe pieniądze i mógł kupować sobie ubrania jakie tylko chciał. opowiadał nam, że w sklepie jest cement szybkowiążący w różnych cenach. Taki cement szybkowiążący był tani, jego cena nie była jednak adekwatna do towaru. Czasem droższy był ten gorsz i odwrotnie. Dziwiło go to bardzo dlaczego tata sprzedaje w tak dziwny sposób. Tak samo zaprawa szybkowiążąca, tańsza wersja była lepsza jakościowo. W innych towarach stosował już inne podejście. I tak na przykład zaprawa zalewowa lepsza kosztowała więcej. A cement szybkotwardniejący w jednym miesiącu kosztował więcej a w następnym mniej. Jego cena co miesiąc się zmieniała.Jednak tata kolegi musiał mieć jakiś głębszy sens robiąc tak jak robił ponieważ w mieście była kilka takich sklepów, jednak praktycznie wszyscy kupowali u niego.

Był to tak naprawdę bardzo mądry człowiek dlatego też miał w ten sposób niezrozumiały dla innych opracowaną strategię sprzedażową. Dziś w sklepie jest już tylko kolega. Pracuje tam sam. I co najdziwniejsze, dziś już bardzo ceni sobie tą pracę. Jest w sumie też wdzięczny rodzicom, że pracował tam gdy chodził do szkoły.

Jeśli poszukujesz zaprawy szybkowiążącej to ta propozycja jest dla Ciebie http://eurokan.pl