You are currently viewing Sklep z olejem kokosowym nierafinowanym

Sklep z olejem kokosowym nierafinowanym

Jakiś czas temu zaczęłam prowadzić sklep, który stał się moją prawdziwą pasją. Oczywiście, było to poprzedzone wnikliwymi badaniami nad produktami, które są najlepsze dla organizmu. Wiem, co sprzedaję i bardzo skrupulatnie dobieram asortyment w moim sklepie.

Uwielbiam olej kokosowy nierafinowany

olej kokosowy nierafinowanyNie jest to bowiem zwykły sklep ze zdrową żywnością, ponieważ oprócz pożywienia można się zaopatrzyć u mnie w naturalne kosmetyki. Szczególnym hitem są kosmetyki organiczne, odkąd ludzie zaczęli więcej czytać na ich temat. Niektóre kobiety mają tak wrażliwą cerę, że potrafią zaufać tylko takim kosmetykom – szanuję to i zawsze staram się im jak najlepiej doradzać. Do rzeczy, które zaliczam zarówno do działu spożywczego, jak i kosmetycznego, należy na pewno olej kokosowy nierafinowany, który wprost uwielbiam. Sama w domu stosuję go do smażenia potraw, ale także jako odżywkę do włosów czy balsam do ciała. Jest po prostu rewelacyjny ze swoimi właściwościami nawilżającymi, a poza tym obłędnie pachnie. W moim sklepie znajdzie się również dział z suplementami diety, bo wiadomo – niektóre związki chemiczne dobre dla naszego organizmu trudno jest dostarczać nawet z pokarmem, a przynajmniej w zadowalającej ilości. Dlatego można kupić u mnie takie suplementy, jak witamina C lewoskrętna czy witamina D. Obydwie mają zbawienne działanie na odporność mojego organizmu. Darzę je szczególnym uczuciem, ponieważ jestem jedną z osób, które co rusz łapią jakieś choróbska. Dzięki nim czuję się bezpieczniej i nie muszę przejmować się tym, że zaraz znowu coś złapię.

Poza tym sprzedaję w swoim sklepie tylko produkty, których sama używam albo z chęcią zaczęłabym używać, ponieważ chcę być całkowicie fair z moimi klientami. Często wymieniamy się potem swoimi opiniami na temat tych produktów oraz polecamy sobie inne.