You are currently viewing Różne mgiełki wodne

Różne mgiełki wodne

Wielkimi krokami zbliżała się do nas duża data. Na nią właśnie czekała cała moja rodzina. Przed tą datą musieliśmy poczynić bardzo duże przygotowania i liczył się przede wszystkim wkład całej rodziny, dodatkowo potrzebne były wkłady finansowe.

Jakie mgiełki wodne wybraliśmy na urodziny?

mgiełka wodnaZbliżały się dużymi krokami urodziny moich dzieci. Miały się one odbyć w gorące lato – było to najcieplejsze lato od około pięćdziesięciu lat. Codziennie odmotywane były nowe rekordy wysokości temperatury. Postanowiłam więc przygotować specjalne urodziny dla moich dzieciaków. A musiały one spełnić wymagania całej trójki, plus jednego dodatkowego. Spowodowane jest to tym, że mam trojaczki i jeszcze jedno dziecko, które jest zazwyczaj zazdrosne o urodziny trojaczków, dlatego musieliśmy przenieść urodziny czwartego dziecka na ten sam termin, co reszty. Szykowaliśmy wielką wodną imprezę na siedemnastego sierpnia – był to sobota. Tematem imprezy miała być woda. Postanowiłam zamówić specjalną atrakcję, którą była mgiełka wodna. Dzieci miały przebiegać przez taką mgiełkę i schładzać się w czasie dużej temperatury. Co ważne, udało mi się znaleźć producenta, który wypożyczał także mgiełki wodne na okolicznościowe imprezy. Taka mgiełka wodna była na całe szczęście ubezpieczona, ponieważ jest ona stosunkowo droga, a dzieci z łatwością mogłyby ją zniszczyć. Wypożyczona mgiełka wodna miała aż cztery różne tryby do wyboru, można było je łączyć. Do mgiełki trzeba było podłączyć tylko wąż ogrodowy i gotowe. Instalacja nie była trudna.

Producent oferował darmowy transport pod same drzwi, ze względu na gabaryty całego zestawu. Mgiełka wodna była bardzo często wybierana na dziecięce imprezy w czasie gorącego lata, stanowiła ona bardzo dużą atrakcję dla wszystkich dzieci.