You are currently viewing Rozmowa z właścicielem salonu optycznego

Rozmowa z właścicielem salonu optycznego

W naszej firmie jakiś czas temu zatrudnił się jakiś nowy chłopak Daniel. To bardzo wesoły i optymistyczny człowiek, którego od razu wszyscy polubiliśmy. Kiedy się bliżej poznaliśmy to dowiedziałem się, że Daniel ma swój własny salon optyczny w centrum Bydgoszczy, w którym pracuje jego ojciec.

Salon optyczny od zaplecza

salon optycznyJest to doskonały optyk, który na miejscu wykonuje komputerowe badanie wzroku, po którym od razu można dobrać odpowiednie okulary. Daniel nam powiedział kiedyś, że o jego ojca zabiegała jakaś poradnia okulistyczna, ale on jest na emeryturze i salon optyczny w Bydgoszczy w zupełności mu wystarcza. Daniel jest obecnie właścicielem, ale tak naprawdę to wszystkim zajmuje się jego ojciec. W młodości pracował jako okulista dziecięcy i ma bardzo spore doświadczenie. Pytaliśmy Daniela jak wygląda takie badanie wzroku i czy jest drogie. Zawsze mam wykonywane takie badanie wzroku, ale kupuję wtedy nowe okulary i nic za to nie płacę. Samo badanie wzroku jak się okazało w ogóle nie jest takie drogie. Jego ojciec to świetny optyk i potrafi dobrać każdemu okulary. Daniel też nosi okulary i rzeczywiście ma je idealnie dobrane. Jeżeli chodzi o salon optyczny to Daniel tylko jeździ do hurtowni, gdzie kupuje oprawki oraz zajmuje się sprawami księgowymi. Jego ojciec, optyk ma pod swoją pieczą wszystkie pozostałe czynności. Miło nam się rozmawiało z Danielem i dowiedziałam się, że jak będzie mi potrzebny dobry optyk to mam odwiedzić jego salon optyczny, bo ojciec się mną na pewno odpowiednio zaopiekuje i dostanę spore zniżki na nowe okulary.

Idealnie się składało, bo chciała zrobić badanie wzroku, dlatego na pewno odwiedzę jego salon optyczny. Chciałabym już mieć nowe okulary, jakieś fajne i modne. Na pewno pomoże mi on też wybrać coś ciekawego. Na pewno tam pójdę.

Informacje z http://www.salonvision.pl