You are currently viewing Remontuję swój drewniany domek w górach

Remontuję swój drewniany domek w górach

Mój dziadek był góralem. Rodzice poznali się właśnie w górach, ale wyjechali do Warszawy, bo mama dostała dobrą pracę i mieszkanie. Niedawno dowiedziałem się, że dziadek zapisał mi cały spadek i to był jego domek, który mieścił się w górach.

Mój drewniany domek w górach wygląda jak nowy

drewniane domki w górachPrzyjąłem spadek, ale nie planowałem tam mieszkać. Postanowiłem ten domek sprzedaż. Kiedy jednak przyjechałem na miejsce to zakochałem się w tej okolicy. Wszystkie drewniane domki w górach zrobiły na mnie niesamowite wrażenie. Zdecydowałem się, że odremontuję ten domek i tam zamieszkam. Prowadzę działalność zdalną, którą mogę zarządzać z dowolnego miejsca w kraju. Moja żona początkowo była zaskoczona moją decyzją, ale kiedy zabrałem ją ze sobą i zobaczyła te wszystkie drewniane domki w górach to chciała się przeprowadzić od razu. Zleciłem remont firmie, z którą wielokrotnie współpracowałem i oferują oni swoje usługi w każdym rejonie. Wykonali dla mnie remont całego domku, który wyglądał teraz jak nowy. Kupiliśmy z żoną wszystkie nowe meble i zamieszkaliśmy tam całą rodziną. Rodzice czasami nas odwiedzają i mama przyznała, że to jest piękne miejsce. Pewnie w okresie świąt do nas zawita cała rodzina. W sumie to chętnie w tym roku przygotujemy dla wszystkich święta. Domek z pozoru nie jest duży. ale jak się wejdzie do środka to jest na prawdę przestronnie. Dzieciakom również dość spodobała się okolica i poznały wiele kolegów i koleżanek. Ta przeprowadzka wszystkim nam wyszła na dobre. To była świetna decyzja.

W święta zjechała się do nas cała rodzina i bardzo przyjemnie spędziliśmy ten czas. Wszystkim podobał się nas odremontowany domek i przyznali, że sami chcieliby tutaj zamieszkać. Najbardziej lubię poranki, gdzie jeszcze unosi się mgła.