You are currently viewing Remont domku letniskowego z montażem zasuwy garażowej

Remont domku letniskowego z montażem zasuwy garażowej

Pewnego słonecznego dnia będąc na działce zerwał się silny wiatr. W domku letniskowym były otwarte okno i przez przeciąg szyba się w nim zbiła. Pomyślałem wtedy że muszę zamontować ograniczniki w oknach aby uniknąć kolejnej takiej sytuacji.

Okucia budowlane – pomocne zabezpieczenia do domu

okucia budowlaneOkazało się, że mój przyjaciel jako fachowy producent okuć budowlanych ma wiele do powiedzenia w tym temacie, nie czekając ani chwili skontaktowałem się z nim telefonicznie. Na drugi dzień jego ekipa przyjechała na moją posesje i w każdym oknie zainstalowano ograniczniki. Poczułem się dużo spokojniej i odetchnąłem z ulgą. Kolega odjeżdżając zasugerował, że jest mi również potrzebna zasuwa garażowa. Stara jest już uszkodzona a teraz w montażu można uzyskać lepsze modle, które zagwarantują większe bezpieczeństwo. Nie zastanawiając się długo posłuchałem rady przyjaciela i już po godzinie zasuwa garażowa była zamontowana. Tak jak mnie doinformowano, lepszy model na dwa zamknięcia. W moim domku letniskowym spędzam tylko weekendy ale lubię mieć porządek. Zabrałem się więc do segregowania moich codziennych rzeczy, które mam w szafie w korytarzu. Okazało się, że szafa potrzebuje nowe łączniki budowlane najlepiej metalowe kątowniki wzmacniane, które zagwarantują stabilność szafie. W tym celu musiałem udać się do najbliższego sklepu z narzędziami i dokupią łączniki budowlane. Była ładna pogoda a więc pomyślałem, że przejadę się rowerem.

Kiedy dotarłem do sklepu byłem bardzo zdziwiony, ponieważ nie było żadnego stojaka rowerowego. Nie miałem miejsca na zostawienie mojego roweru. W rozmowie z kierownikiem sklepu zasugerowałem, że jest to niezbędne dla klientów i skontaktowałem się z moim przyjacielem, On jako właściciel firmy i producent stojaków rowerowych przygotował wycenę produktów dla kierownika sklepu.