You are currently viewing Reklama sklepu odzieżowego

Reklama sklepu odzieżowego

Mam swój sklep odzieżowy, i dość długo już się utrzymuję. Postanowiłam więc, że mogę pomyśleć o jakiejś reklamie w końcu. Może reklama Inowrocław ma dla mnie jakąś fajną ofertę.

Jak przeprowadzić kampanię reklamową?

Zastanawiałam się, czy zrobić jakąś taką zwykłą, czy np skorzystać z opcji banery Inowrocław, żeby jak już ruszyć to z wielkim wybuchem. Chciałam, żebyśmy się rzucali w oczy, bo ludzie zapamiętują treści w reklamie mimowolnie, i potem przychodzą zajrzeć. Musiałam pomyśleć, jaki ma być skład i łamanie tekstu, żeby schludnie to wyglądało. Nie wiedziałam, gdzie dokładnie co ująć, więc pracownicy ze mną debatowali. Mój baner miał stać niedaleko baneru: szkolenia ekonomia społeczna, więc całkiem spoko. Ważne, żeby nie obok jakiegoś innego sklepu, bo będzie odwracał uwagę. Zamówiłam go na miesiąc, a pech się stał taki, że pierwsze 3 dni nie było prądu, i byłam wściekła. Zadzwoniłam do nich i powiedzieli, że oczywiście przedłużą te dni, o tyle, ile nie było dostawy prądu. Miło z ich strony. Jak już w końcu dostawa elektryczności przestawała nawalać, to zaczęli się zjawiać pierwsi klienci, którzy zobaczyli baner. Ogólnie miałam małe oblężenie wtedy. Bo mój sklep nie był umiejscowiony gdzieś na środku miasta, tylko na obrzeżach. Z tego powodu, tylko stali klienci przychodzili i czasem polecali swoim znajomym. Jak już miałam dobrą reklamę, to nagle zaczęli mi walić wszyscy drzwiami i oknami. Miałam konkurencyjne ceny, bo w centrum jest zawsze drożej, więc były ręce pełne roboty.

To był dobry pomysł, bo moje obroty znacznie wzrosły. Nie żałuje tej decyzji, i przedłużam baner co jakiś czas, bo dzięki temu więcej zarabiam, i koszt za reklamę jakoś się mi zwrócił. Cieszę się, bo ludzie są zadowoleni z jakości moich ubrań. O to właśnie chodzi sprzedawcy, by ludzie dumnie nosili ich stroje.

Po więcej informacji zajrzyj na www.cityvision.com.pl