You are currently viewing Rejs po Chorwacji

Rejs po Chorwacji

Ostatnie miesiące nie były łatwe zarówno dla mnie, jak i dla mojej dziewczyny, a tym bardziej dla naszego związku. Jesteśmy razem od roku, więc jest to dość świeża relacja. Ostatnio byłem bardzo zapracowany, tak jak i moja ukochana. Dlatego też postanowiłem zrobić jej prezent i sprawić wyjątkowe wakacje. Postanowiłem, że wybierzemy się w rejs po Adriatyku. W planach była więc Chorwacja.

Przepiękny rejs po Adriatyku

rejsy po adriatyku chorwacjaJako że ostatnie miesiące były trudne zarówno dla mnie, jak i dla mojej ukochanej dziewczyny, chciałem jej to jakoś wynagrodzić. Zbliżające się wakacje wydawały mi się ku temu idealną okazją. Postanowiłem więc zrobić swojej ukochanej prezent-niespodziankę i ofiarować jej wyjazd na ciekawe wakacje. Chciałem, by było to coś nietuzinkowego, dlatego też typowe wakacyjne oferty niespecjalnie mnie interesowały. Serce zabiło mi jednak mocniej, kiedy moim oczom ukazały się rejsy po Adriatyku Chorwacja to naprawdę piękny kraj, dlatego też czułem w głębi serca, że taki prezent bardzo spodoba się mojej ukochanej. Nie zastanawiając się dłużej, opłaciłem nam te wakacje i wydrukowałem potwierdzenie, by ofiarować je swojej ukochanej. Nie mogłem doczekać się jej reakcji. I tak jak przypuszczałem, oferta bardzo przypadła jej do gustu. Moja dziewczyna zaczęła wręcz promienieć. Obydwoje nie mogliśmy doczekać się wyjazdu do Chorwacji i tamtejszego rejsu po Adriatyku. Zapowiadały się wręcz błogie wakacje!

Teraz kiedy jesteśmy już z dziewczyną z powrotem w domu, z wielką radością wspominamy rejs po Adriatyku. Chorwacja przywitała nas przepiękną pogodą, pysznym jedzeniem i bardzo miłymi ludźmi. Jesteśmy szczęśliwi, że spędziliśmy nasze wakacje właśnie w ten sposób. Kto wie, może i za rok zdecydujemy się na podobne spędzenie urlopu?