You are currently viewing Przygotowuję stronę internetową dla sklepu z zasłonami

Przygotowuję stronę internetową dla sklepu z zasłonami

Pięć lat temu ukończyłem studia. Informatyka to była moja pasja od szkoły podstawowej. Zaraził mnie chyba nią mój tata, który jest programistą i dużo mnie nauczył jak byłem małym chłopcem. W starszych latach pomagałem mu w wielu zleceniach. Dlatego nie zastanawiałem się długo jaki kierunek studiów wybrać.

Sklep z zasłonami jest moim nowym zleceniodawcą

zasłony

Teraz pracuje na własną rękę. Mama wiele zleceń. Mam przygotowaną profesjonalną stronę internetową. Zamieszczam na niej wszystkie najważniejsze informacje na temat mojej działalności. Występują na niej także ceny za usługi, żeby klienci wiedzieli ile trzeba płacić. Tydzień temu byłem na spotkaniu biznesowym z właścicielką sklepu. Sklep miał swoja siedzibę w miejscowości Bydgoszcz. Lokalizacja sklepu była dobra. Z tego co zdążyłem się zorientować tapety i inne materiały, które pani Karolina sprzedawała były wysokiej jakości. Na początku pani Karolina prowadziła tylko sklep z tapetami z czasem postanowiła rozszerzyć asortyment o zasłony, firany i narzuty z poduszkami na łóżka. Tkaniny, które były wykorzystywane do poduszek i narzut były wysokiej jakości. Zasłony były w różnych wzorach i kolorach. Pani Karolina postanowiła także przygotować dekoracje okien. Dekoracja okien dawała możliwość pokazania jak w łatwy sposób i niewielkim kosztem można zmienić swoje okno w mieszkaniu lub domu. Pani Karolina nie miała strony internetowej. Wiedziała, ze jest ona niezbędna w dzisiejszych czasach dlatego postanowiła skorzystać z moich usług.

Stronę już przygotowałem. dzisiaj mieliśmy się spotkać żeby wszystko pokazać i objaśnić. Zaproponowałem wprowadzenie sprzedaży przez internet. Uważam, że wiele osób będzie korzystało z takiej formy. Pani Karolina zgodziła się i bardzo spodobał jej się mój pomysł. strona sklepu była profesjonalna.

Inspiracje czerpałem ze strony – In Loft z Bydgoszczy, ul. Chocimska 15