You are currently viewing Przewóz ruszt betonowych

Przewóz ruszt betonowych

Nazywam się Darek i od kilkunastu lat jestem kierowcą. Wożę ciężkie i duże maszyny. Mam do tego odpowiednio przystosowany pojazd. Działam na własną rękę i jestem niezależnym dostawcą. Interes mi idzie bardzo dobrze, ponieważ mam dużo zleceń.

Duże zamówienie na ruszta betonowe

ruszta betonoweOstatnio wiozłem sporo sprzętu do hodowcy bydła, który ma gospodarstwo niedaleko Bydgoszczy. Dostarczałem mu drzwi inwentarskie, bo powstało u niego nowe pomieszczenie gospodarcze. Facet poza tym złożył bardzo duże zamówienie i miałem mu zawieźć jeszcze silosy paszowe, których było pięć sztuk oraz ruszta betonowe dla trzody, ale ich było naprawdę sporo i początkowo obawiałem się czy wszystko załaduję. Ostatecznie okazało się, że dałem radę. Miałem do niego dwa kursy, ponieważ potrzebował więcej sprzętu a naraz nie dało rady wszystkiego zabrać. Kiedy przywiozłem do niego zamówienie i wypakował już drzwi inwentarskie to poprosił mnie wtedy o pomoc, żeby wyładować ruszta betonowe. Co prawda nie należy to do moich obowiązków, ale lubię tego klienta dlatego się zgodziłem. Kiedy już wszystko zostało wypakowane to klient się ze mną rozliczył ii poprosił o koleiną dostawę. Tym razem miałem zabrać automaty paszowe w ilości czternastu sztuk oraz paszociąg spiralny i zwykłe. To jest jeden z wielu klientów, dla których świadczę usługi transportowe, ale z nim współpracuję od samego początku. Widziałem jak rozrasta mu się gospodarstwo. Kiedyś miał tylko dwa silosy paszowe a dziś nie sposób zliczyć. Tak samo jeżeli chodzi o automaty paszowe, których swego czasu miał niewiele.

Doskonale mu działa to gospodarstwo i się cieszę, ponieważ dzięki temu i ja mam pracę. Za transport zawsze pobieram od niego taką samą kwotę bez względu na ilość i wagę dostarczanego towaru, mimo iż mam rożne stawki. Cenię tę współpracę.