You are currently viewing Próbuję naprawić klientowi ladę chłodniczą

Próbuję naprawić klientowi ladę chłodniczą

W firmie to jestem serwisantem, ale też naprawiam wszystkie urządzenia, które zostały u nas zakupione. Dajemy na prawdę długie gwarancje i naszym klientom to bardzo odpowiada. Dzięki temu zawsze to do nas wracają po kolejne produkty.

Okazało się, że lada chłodnicza jest sprawna 

lady chłodnicze BydgoszczNasza firma sprzedaje najlepszej jakości lady chłodnicze Bydgoszcz, które ja osobiście stawiam i podłączam u klienta. Kiedy klient potwierdzi, że wszystko się zgadza to spisuję protokół i wracam do firmy. Nasze lady chłodnicze Bydgoszcz zamawiają wszyscy począwszy od małych sklepików po markety czy hurtownie. Przyciągamy klientów dobrą ceną  i przede wszystkim gwarancją. Dzisiaj pojechałem do jednego z naszych stałych klientów, ponieważ dzwonił, że jego lada chłodnicza nie działa jak należy i potrzebował pomocy. Tego dnia miałem tylko kilka spraw do ogarnięcia i postanowiłem od razu jechać do pana Mietka. To miły człowiek i bardzo go lubię. Na miejscu wszystko uważnie sprawdziłem. Wziąłem niezbędne narzędzia, bo nie wiedziałem tak na prawdę co się dzieje a pan Mietek niewiele potrafił mi na ten temat powiedzieć. Sprawdziłem dosłownie wszystko i nie miałem pojęcia co się dzieje. Wpadłem więc na pomysł, żeby sprawdzić czy jest prąd w gniazdu, do którego jest podłączona lada. To był strzał w dziesiątkę, ponieważ w gniazdku nie było w ogóle prądu. Pan Mietek powiedział, że ostatnio robił remont i nie sprawdzał nic a inne urządzenia pracują jak należy. Podłączyłem chłodziarkę do innego gniazdka i zaczęła pracować jak należy.

To była dla mnie zabawna sytuacja i dobrze w sumie, że wpadłem na pomysł, żeby sprawdzić czy jest prąd w tym gniazdku, bo nie miałem już żadnego pomysłu. Myślałem nawet, że będzie trzeba dać panu Mietkowi nową chłodziarkę w zamian.