You are currently viewing Pracownicy z Ukrainy do wynajęcia

Pracownicy z Ukrainy do wynajęcia

Brak rąk do pracy powoduje bezsenność niektórych przedsiębiorców i rolników. Zwłaszcza kiedy nadejdzie okres prac sezonowych, niemal wszyscy borykają się z problemem braku rąk do pracy. Poziom bezrobocia w naszym pięknym kraju jest obecnie rekordowo niski, nic więc dziwnego, że Polacy nie chcą ciężko pracować. Zwłaszcza że stawki znacząco różnią się w porównaniu z innymi europejskimi krajami. 

Leasing pracowników ze wschodu

leasing pracowników z ukrainy cenaJeszcze kilka lat temu Polska zmagała się z problemem emigracji. Większość fachowców wyjechała z naszego kraju w poszukiwaniu chleba do Wielkiej Brytanii. Także młodzi, niewykwalifikowani pracownicy wyjeżdżali za granicę, ponieważ nie widzieli żadnych perspektyw. W ciągu kilku ostatnich lat bardzo popularny stał się leasing pracowników z ukrainy cena wynajęcia wykwalifikowanego pracownika nie jest bardzo wygórowana. W większości przypadków firmy oczekują około pięćdziesięciu złotych za jeden dzień. Takie rozwiązania niosą za sobą tylko korzyści. Wszyscy właściciele firm doskonale wiedzą ile ubezpieczenia trzeba zapłacić za pracownika na etacie. Pracowników ze wschodu bardzo chętnie wynajmują również rolnicy. Kiedy nadejdzie zbiór owoców, zapotrzebowanie na tanią siłę roboczą jest ogromne. Trzeba pomyśleć o robotnikach odpowiednio wcześnie. Wszystkie formalności bierze na siebie firma wynajmująca ludzi do pracy. Średnia cena wynajęcia jednego pracownika nie powinna przekroczyć 200 złotych za jeden dzień pracy.

Zwłaszcza doświadczeni przedsiębiorcy doskonale znają opłaty związane z zatrudnianiem ludzi na etacie. Niestety podatki w naszym pięknym kraju są bardzo wysokie. Nic więc dziwnego, że wszyscy szukają oszczędności. Zwłaszcza rolników po prostu nie stać na urzędowe opłaty. Wynajmowanie pracowników to dobre wyjście z sytuacji.