You are currently viewing Praca w dobrym hotelu

Praca w dobrym hotelu

Ja od kiedy tylko pamiętam chciałam pracować w hotelu. Każdy ma jakieś marzenie dotyczące pracy. Moim wymarzonym miejscem pracy był właśnie dobry hotel. Dlatego też skończyłam hotelarstwo. I w swoim życiu zawodowym pracowałam już tak naprawdę w wielu miejscach.

Najlepszy hotel na konferencję

konferencje biznesowe na mazurachJednak od dwóch lat pracuję w hotelu, którego nie zamierzam już nigdy zmieniać. Zresztą gdy dostałam pracę na mazurach to tu też się przeprowadziłam. I jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Hotel, w którym pracuje zajmuje się przede wszystkim organizacją konferencji biznesowych. To właśnie tu odbywają się konferencje biznesowe na mazurach, które są najbardziej popularne. W hotelu tym są sale typowo konferencyjne. Tych sal jest kilka i są różnej wielkości. Także konferencję w tym hotelu może chcieć zorganizować mała firma a także duża korporacja. Hotel jest przygotowany tak naprawdę na każdą ilość gości. W tych salach konferencyjnych są też sprzęty najwyższej jakości. Jednak na takiej sali musi być dobre nagłośnienie a także różne sprzęty służące pokazaniu na przykład prezentacji. Są to najwyższe standardy. Zresztą ostatnio na jedną z konferencji przyjechałam moja dobra znajoma. Udało nam się chwilę porozmawiać zanim wyjechała. Powiedziała mi, że jest pod wrażeniem tego jak ten hotel wspaniale funkcjonuje. I, że pobyt na tej konferencji był dla niej czystą przyjemnością. Naprawdę miło mi było to słyszeć bo wiem, że pracuję w jednym z najlepszych tego typu hoteli. Jak nie najlepszym.

Wiele firm decyduje się zrobić właśnie tu konferencję ze względu na to, że cena nie jest zbyt wysoka. Dopiero gdy tu przyjeżdżają są najczęściej zaskoczeni wysokim standardem. I potem już wracają coraz częściej na konferencję czy szkolenia. Zawsze goście są zadowoleni.