You are currently viewing Poszukiwanie niepublicznego żłobka

Poszukiwanie niepublicznego żłobka

Niedawno urodziłam swoje pierwsze dziecko. Przyznam szczerze, że nie wyobrażam sobie, że mam z nim siedzieć w domu, do czasu aż pójdzie do przedszkola. Marzył mi się powrót do pracy, ale wcześniej musiałam znaleźć bardzo dobry żłobek dla dziecka. Wiedziałam, że nie ma ono szans na to, aby dostać się do żłobka publicznego, dlatego od początku „celowałam” w te niepubliczne.

Gdzie w Szczecinie znajdę żłobek niepubliczny?

żłobek niepubliczny szczecinZależało mi na tym, żeby znaleźć naprawdę bardzo dobry żłobek niepubliczny Szczecin to na szczęście bardzo duże miasto, dlatego nie miałam żadnego problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca. Dosyć szybko wybrałam odpowiedni żłobek, który mieścił się praktycznie w samym centrum Szczecina, blisko mojego miejsca zamieszkania. Dzięki temu miałam pewność, że nie będę miała problemu z dojazdem, czy szybkim odbiorem dziecka z placówki, gdyby zaszła taka konieczność. Wiele osób rekomendowało ten żłobek. Skontaktowałam się z kilkoma znajomymi mamami, które kiedyś posyłały tu swoje dzieci. Wszystkie były bardzo zadowolone z opieki, jaką oferowano maluchom. Dużą zaletą tego żłobka był fakt, że można było tutaj wysłać już trzymiesięczne dziecko. Dzieci na co dzień przebywały w małych kilkuosobowych grupach. Znajdowały się one pod opieką dwóch wykwalifikowanych i doświadczonych niań, które świetnie znały się na ich potrzebach.

Bez problemu udało mi się zapisać tutaj swoje dziecko i już po kilku miesiącach od porodu mogłam wrócić do pracy. Dzięki temu, że moje dziecko znajdowało się pod profesjonalną opieką niań w tym niepublicznym żłobku, pracując nie musiałam się martwić o to, czy coś złego się nie dzieje. Wiedziałam, że w razie gdyby coś się stało, panie ze żłobka natychmiast mnie o tym poinformują. Cieszę się, że moje dziecko się tam szybko zaaklimatyzowało.