You are currently viewing Pościel satynowa do nowego mieszkania

Pościel satynowa do nowego mieszkania

Moja koleżanka ostatnio przeprowadziła się na nowe mieszkanie. Tak naprawdę ciężko było mi stwierdzić co jej na to mieszkanie kupić. W sumie koleżanka od wielu lat wynajmowała mieszkania w Krakowie i tak naprawdę chyba wszystko co było potrzebne na nowe mieszkanie miała.

Czy pościel satynowa to nie za drogi prezent?

pościel satynowa

Myślałam żeby jej kupić może coś do kuchni czy jakieś szkło. Jednak wiedziała, że jeśli chodzi o takie rzeczy miała ich naprawdę dużo. W sumie wynajmowała kilka mieszkań a gdy tylko się gdzieś przeprowadzała to urządzała imprezę, na którą każdy jakiś prezent do domu przynosił. W sumie ja byłam chyba na trzech takich imprezach. Stwierdziłam, że po prostu spytam się koleżanki co jej kupić. Bo nie ma chyba nic gorszego od nietrafionego prezentu. Koleżanka powiedziała mi, że mogę kupić jej zestaw pościeli bo ma nową sypialnię i chciałaby coś ładnego. W sumie dla mnie to żaden problem. W sumie sklep gdzie można kupić pościel z satyny bawełnianej był zaraz koło mojego domu. W sklepie okazało się, że tania pościel satynowa sklep nie jest wcale taka łatwa do zdobycia. I zastanawiałam się nad pościelą ze zwykłej bawełny, która była tańsza. Jednak doszłam do wniosku, że skoro koleżanka teraz nie wynajmuje już mieszkania tylko je kupiła to mogę zdecydować się na kupno pościeli satynowej. Po prostu to chyba będzie ostatnia impreza z okazji przeprowadzki, na która do niej zostałam zaproszona. Wybrałam pościel w bardzo nowoczesnych geometrycznych wzorach. Wiedziałam, że koleżanka lubi takie właśnie nowoczesne stylizacje dlatego pewnie też ten wzór przypadnie jej do gustu.

Na imprezie było bardzo dużo znajomych. I z tego co widziałam dostała od nich przede wszystkim szklanki i kieliszki. Także cieszyłam się bardzo, że zdecydowałam się jej zapytać co tak naprawdę by chciała. Inaczej pewnie ode mnie też dostałaby coś podobnego.