You are currently viewing Polecane ochronne okulary

Polecane ochronne okulary

Noszenie okularów ochronnych w trakcie pracy jest w naszej załodze niezbędne, gdyż na stanowiskach budowlanych bardzo łatwo o urazy, spowodowane kontaktem z pyłem, kurzem i pozostałościami po materiałach budowlanych. Nie wszystkie testowane przez nas okulary miały jednak wystarczającą wytrzymałość by być wdrożonymi do użycia na stanowiskach pracy.

Nowoczesne okulary do pracy na budowie

sprawdzone okulary budowlane ochronneTanie okulary ochronne nie były nigdy przez nas brane pod uwagę, gdyż ich wytrzymałość jest zbyt niska by mogły być brane pod uwagę. Zamiast nich, zawsze wybieraliśmy do pracy najlepsze i najbardziej sprawdzone modele okularów ochronnych, mające najwyższą trwałość i odporność. Naszym obecnym standardowym rodzajem okularów ochronnych są sprawdzone okulary budowlane ochronne z warstwą substancji zabezpieczającej przed chemikaliami. Same okulary mają atest wytrzymałości, który pozwala na swobodne zastosowanie ich na terenie budowy, w zakładzie pracy czy na jakimkolwiek innym stanowisku roboczym, aczkolwiek ich ochrona przez chemikaliami jest ich największą zaletą, którą zachwalają wszyscy pracownicy w załodze. Osłania ona bowiem tworzywo z jakiego wykonane są okulary przed niszczeniem po kontakcie z większością chemikaliów, używanych przez nas w trakcie wykonywania zadań na budowie, a tym samym znacznie lepiej chronią pracownika przed wszelkimi urazami.

Bardzo szeroka szyba również bardzo pomaga w tym celu, a same okulary są bardzo lubiane przez pracowników, gdyż należą do wygodnych, mają dobre pole widzenia i chronią bardzo skutecznie. Okulary te są również na tyle trwałe, by wymagać wymiany minimum co dwa lata, a nie jak zwykłe okulary, co dwa miesiące. Niektórzy pracownicy tak bardzo przyzwyczaili się do owych okularów iż używają ich również do prac domowych.