You are currently viewing Personalizowane wymarzone zaproszenia ślubne

Personalizowane wymarzone zaproszenia ślubne

Planowaliśmy z narzeczonym ślub doszliśmy już do takiego etapu, że czas najwyższy było pomyśleć o zaproszeniach. Nie chcieliśmy takich zwyczajnych zaproszeń tylko takie personalizowane, takie jakich nie miał jeszcze nikt inny. Miałam w głowie nawet własny projekt, z którym zgadzał się mój narzeczony.

Zaproszenia ślubne własnego projektu

personalizowane zaproszenia ślubneMusiałam znaleźć tylko firmę bądź sklep internetowy, który wykonuje personalizowane zaproszenia ślubne dla osób, które mają swój pomysł na nie i nie robi przy tym problemu z dodatkowymi kosztami. Na całe szczęście okazało się, że nie jest to takie trudne dlatego że było kilka firm, na rynku które prześcigały się między sobą z ofertami. Wybrałam tą która według mnie robiła najlepsze zaproszenia. Nie patrzyłam przy tym na cenę dlatego że takie zaproszenia rozdaję się raz w życiu wiec moim zdaniem powinny być one wyjątkowe. Tak też było. Złożyliśmy razem z narzeczonym zamówienie na pięćdziesiąt zaproszeń personalizowanych, od razu miały być wypisane danymi gości żebyśmy się nie musieli denerwować i przejmować jeszcze dodatkowym wypisywaniem. Mieliśmy dużo więcej stresu związanego z innymi przygotowaniami. Byłam zadowolona, że udało nam się zrealizować te wymarzone i jedyne w swoim rodzaju zaproszenia. Pozostało nam czekać na ich realizacje i dostawę do domu, nie mogliśmy się z narzeczonym doczekać.

Po około trzech tygodniach kurier przyjechał z paczką. Zaproszenia były zapakowane każde w osobną kopertę, odpowiednio zabezpieczone wiec nic nie uległo zniszczeniu. Od razu zaczęłam sprawdzać czy wszystko na zaproszeniach jest tak jak chcieliśmy i czy dane gości się zgadzają. Wszystko było idealnie wykończone i nie było ani jednego błędu. Mogliśmy zacząć rozdawać zaproszenia rodzinie i przyjaciołom.