You are currently viewing Osocze bogatopłytkowe w Toruniu – bezpieczeństwo

Osocze bogatopłytkowe w Toruniu – bezpieczeństwo

Mam koleżankę w pracy, która naprawdę bardzo ładnie wygląda chociaż nie jest najmłodsza. Ostatnio dowiedziałam się, że jest już grubo po czterdziestce i bardzo mnie to zdziwiło. Wiedziałam co prawda, że koleżanka jest ode mnie starsza ale dokładnie nie wiedziałam o ile.

Wstrzykiwanie najlepszego osocza bogatopłytkowego

osocze bogatopłytkoweKoleżanka powiedziała mi na jednej z imprez pracowniczych w Toruniu, że dla niej medycyna estetyczna nie ma żadnych tajemnic i dlatego tak wygląda. Koleżanka powiedziała mi także, że dziedzina taka jak kosmetologia także jest jej dobrze znana. Spytałam się koleżanki wprost czy robiła sobie botox a ona stwierdziła, że teraz robi się już inne rzeczy. Co jakiś czas wstrzykuje sobie kwas hialuronowy z czego jest bardzo zadowolona. A także rzadko, ale także wstrzykuje sobie najlepsze osocze bogatopłytkowe w Toruniu, które jest najbardziej bezpieczne dla organizmu. Ja na pewno nie poznałabym nigdy, że koleżanka sobie coś wstrzykuje. Po prostu wygląda naprawdę bardzo naturalnie. Widocznie wie co zrobić żeby z tym wszystkim nie przesadzić. W telewizji tak jakoś demonizują takie metody a gdy zobaczyłam na żywo efekty takiego poprawiania sobie urody to mogę stwierdzić, że jest naprawdę bardzo dobre. Doszłam nawet do wniosku, że w przyszłości sama chętnie poddam się takim zabiegom. Jeśli dzięki temu będę mogła chociaż na trochę cofnąć czas i czuć się dzięki temu dużo lepiej to czemu nie. Ja wcale nie neguje tego, że można sobie coś takiego zrobić. W końcu wszystko jest dla ludzi tylko trzeba uważać żeby oczywiście nie przesadzić. A przesadzić można przecież z niemal wszystkim.

Koleżanka powiedziała mi też, że te zabiegi i kosmetyki nie są też takie bardzo drogie. Zresztą medycyna estetyczna jest coraz bardziej popularna a tym samym bardziej dostępna cenowo niż jeszcze dosłownie parę lat temu.