You are currently viewing Oryginalny pokaz pirotechniczny

Oryginalny pokaz pirotechniczny

Każdy z nas kocha fajerwerki i nieważne czy mamy dwanaście lat, dwadzieścia cztery, czy może pięćdziesiąt. Podniebna feeria barw cieszy każdego tak samo ponieważ kojarzy nam się z czymś magicznym oraz wyjątkowym. Prawdziwe wrażenie jednak robią dopiero profesjonalne pokazy pirotechniczne.

Piękny pokaz fajerwerków

pokazy pirotechniczneJak chyba każdy, tak i ja za dzieciaka uwielbiałam oglądać fajerwerki. Często prosiłam mamę, abyśmy zostawały aż do zmroku na różnego rodzaju festynach ponieważ bardzo mi zależało, aby móc obejrzeć właśnie sztuczne ognie latające wesoło po niebie. Im jednak stawałam się starsza tym coraz mniej bawiło mnie oglądanie fajerwerków. Były oczywiście dla mnie ładne, jednak co roku na sylwestra rodzice zawsze kupowali te same zestawy, a i na festynach nic nowego się nie pokazywało. Dopiero wiele lat potem, kiedy razem z przyjaciółmi wyjechaliśmy spędzić sylwestra w górach i poszliśmy obejrzeć profesjonalne pokazy pirotechniczne na nowo zakochałam się w sztucznych ogniach. Nigdy wcześniej nie byłam świadkiem tak spektakularnego widowiska, które sprawiło, że łzy szczęścia napływały nam do oczu. Fajerwerki były puszczane w rytm romantycznej melodii, a było ich tak wiele różnych rodzajów, że niektóre pierwszy raz widziałam na oczy. Ponadto wielkość sztucznych ogni była idealnie dopasowana do melodii. Kiedy ta stawała się spokojniejsza wówczas leciały delikatniejsze fajerwerki, a kiedy pod koniec nabierała tempa i dynamiki, na niebie można było obserwować prawdziwą magię.

Tego sylwestra zapamiętałam najlepiej oczywiście przez wzgląd na pokaz sztucznych ogni i choć w późniejszych latach nieraz spotkałam się z podobnymi pokazami, które również wywołały we mnie tak dużo pozytywnych emocji, to mimo wszystko ten pierwszy zapamiętałam najlepiej i wiem, że nie zapomnę go do końca życia.