You are currently viewing Organizuję transport z meblami do galerii handlowej

Organizuję transport z meblami do galerii handlowej

Dostaję poważne zadania od swojego przełożonego i moja odpowiedzialność jest ogromna. Dużo ode mnie zależy i zawsze staram się wywiązać ze wszystkich obowiązków. Jestem za to doceniany i mam pewne zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie.

Transport z nowymi meblami do galerii załatwiłem sprawnie

meble do galerii handlowychKierownik przekazał mi informację, że prezes chce zainwestować pieniądze w stary budynek, w którym ma powstać nowoczesna galeria handlowa. Dostałem zadanie, by załatwić meble do galerii handlowych w niskiej cenie, ale za to najwyższej jakości. Zapytałem od razu jaki jest budżet, by wiedzieć jaką kwotą dysponuję. Na szczęście dostałem jasne informacje jakie konkretnie meble do galerii handlowych mam zorganizować. Odezwałem się do zaprzyjaźnionej firmy, z którą współpracujemy od wielu lat. Złożyłem zamówienie, ale nie mieli możliwości wysłać do nas kierowcy, ponieważ mieli braki kadrowe a wszyscy byli w trasie. Muszę na własną rękę zorganizować transport. Taka sytuacja przytrafiła mi się pierwszy raz i nie wiedziałem co robić. Właściciel tej firmy zalecił mi, bym skontaktował się z jakąś firmą transportową. Tak też zrobiłem. Dał mi namiar na firmę, z którą kiedyś współpracował i był zadowolony. Zalecił, bym powołał się na znajomość z nim to na pewno wyjdzie taniej. Zadzwoniłem tam od razu. Zamówione meble do galerii handlowych były gotowe do odbioru w każdej chwili. Na szczęście mieli wolnego kierowcę, które od razu wysłali po towar. Kosztowało to nie duże pieniądze i zmieściłem się w budżecie.

Sprawnie załatwiłem wszystko i byłem zadowolony, że mi się udało. Kierownik już mnie dopytywał jak się sprawy mają i jak wszystko ogarnąłem to przekazałem mu informację. Nie zdziwiła go moja kreatywność i uznał, że jestem odpowiedni do tej pracy.