You are currently viewing Oferta pracy dla lektora na obozach językowych

Oferta pracy dla lektora na obozach językowych

Nazywam się Aleksandra i prowadzę własną szkołę językową. Moja szkoła cieszy się sporym zainteresowaniem, jednak zdecydowałam, że poszerzę ofertę, dzięki czemu zyskam wielu zainteresowanych. Postanowiłam wprowadzić obozy językowe, ponieważ taka oferta na pewno przysporzy wielu nowych klientów.

Obozy językowe – jaki lektor będzie najlepszy?

obozy językoweWiele szkół organizuje obozy językowe za granicą, więc jest to doskonały pomysł. Zdecydowałam również, że zatrudnię lektora języków obcych, który będzie angażowany w wyjazdy językowe, które będzie organizowała moja szkoła. Zamieściłam ofertę pracy i czekałam. Odezwało się wielu zainteresowanych, więc zorganizowałam rozmowy indywidualne z każdym kandydatem. Ci, których nie interesowały bardzo dobre obozy językowe w londynie zostali od razu wyeliminowani. Jeden kandydat bardzo mi się spodobał. Był to Marcin, który bardzo często wyjeżdżał na obozy językowe. Uznałam, że jest to idealny kandydat na to stanowisko i zaproponowałam mu zatrudnienie. Pierwsze obozy językowe za granicą mają odbyć się pod koniec czerwca. Już wszystko zorganizowałam i wystarczyło czekać na zapisy ze strony uczniów. Nowy lektor w mojej szkole był potrzebny i dobrze, że zdecydowałam się zamieścić ofertę pracy. Moja szkoła językowa, dzięki temu, że wprowadziłam wyjazdy językowe i zatrudniłam dodatkowego lektora zyskała większe zainteresowanie. Na pierwsze obozy językowe zapisało się już wiele osób. Marcin doskonale radzi sobie na zajęciach z dziećmi jak i z młodzieżą.

Wiem, że jeżeli będzie jeździł na obozy językowe jako opiekun to doskonale sobie poradzi. W przyszłym roku planuję również zwiększyć zatrudnienie w mojej szkole i jeżeli obozy językowe za granicą jeszcze bardziej się rozwiną, to będę miała więcej więcej opiekunów. Moja szkoła rozwija się w dobrym kierunku. Jestem zadowolona