You are currently viewing Nasza smutna mama i polecany psycholog

Nasza smutna mama i polecany psycholog

Najbardziej cierpię, gdy widzę, że komuś z mojej rodziny dzieje się krzywda, a ja nie mogę nic zrobić. Ostatnio moja mama zaczęła się zachowywać inaczej. Była przygaszona, smutna, praktycznie nic nie przynosiło jej radości. Zastanawialiśmy się z tatą, o co może chodzić.

Nasza mama wróciła – pomoc psychologa

psycholog

Nawet kupił jej ładne kwiaty, by poprawić jej nastrój, jednak to nie pomogło. Może polecany psycholog – Kraków powinien ją odwiedzić. Nie chcieliśmy jej nigdzie ciągnąć, więc zamówiliśmy wizytę domową. Przyjechała bardzo miła pani, i mieliśmy nadzieję, że mama złapie z nią wspólny język. Zamknęły się w pokoju, taka prywatna psychoterapia się tam odbywała. Długo rozmawiały, i słyszałam, że mama płacze. Pewnie odkryła, dlaczego jest jej źle. Ale to dobrze, że się wypłacze tej pani, bo ona będzie wiedziała, jak może jej pomóc. Takie konsultacje psychologiczne są ratunkiem dla niektórych ludzi, którzy nie umieją mówić o swoich problemach, bo specjalista będzie wiedział jak do nich dotrzeć. Po godzinie ponad, pani wyszła i powiedziała, że z mamą jest średnio, ale da się temu zaradzić. Potrzebne jest leczenie depresji i musi się tego podjąć, aby wyzdrowieć. Tata powiedział, że pokryje wszystkie koszta, aby mama była zdrowa. Ucieszyłam się, że w końcu nadeszła pomoc, i pani wie co robić. Muszę wystawić jej pozytywną opinię na portalu Kraków, żeby i inni ludzie wiedzieli, że spokojnie mogą się do niej udać. Teraz przychodzi do nas raz w tygodniu, i faktycznie widzę, że mama z każdym dniem zaczyna się coraz lepiej czuć.

Jest bardziej rozmowna, i można od niej uzyskać jakieś drobne informacje. A ostatnio to nawet ugotowała nam obiad, za co od czasu zachorowania w ogóle się nie brała. To wspaniałe, że jest taki progres, i że za jakiś czas powróci do nas w pełnym zdrowiu i uśmiechająca się.