You are currently viewing Nasz nowy dom z bali

Nasz nowy dom z bali

Czy nie zachwycały nas do tej pory piękne domy z drewna, na przykład góralskie chaty, czy inne domy, który wyglądały klimatycznie, pięknie i naturalnie? Jeżeli tak, to znaczy, że lubimy domy z drewna i podobają się nam naturalne akcenty i sceneria. Przecież każdy z nas może postawić sobie dom murowany, jak większość, ale również możemy się wyróżnić i postawić sobie taki domek, jaki zawsze się nam podobał, jaki zawsze nas zachwycał, czyli dom z bali.

Drewniany dom jest trwały i odporny

domy drewniane z baliFunkcjonuje taki stereotyp, że domy drewniane są nieodporna na warunki atmosferyczne, że nie są trwałe, że w pożarze mogą spłonąć całe, a podczas zawieruchy zostaną zwiane. Takie stereotypy są i jeszcze wiele innych, ale są one nieprawdziwe i niepoparte żadnymi dowodami. Podczas wichury z pewnością są stabilne, a przy pożarze to i z murowanego domu niewiele pozostanie. Nie ma co się sugerować takimi bzdurami, a trzeba wybierać domy drewniane z bali i takie stawiać dla siebie, jeżeli tylko się nam podobają i wbijają się w nasz gust i nasze marzenia o idealnym domku. Pamiętajmy, że dom drewniany jest piękny, wygląda cudownie i nie warto wyszukiwać u niego minusów na siłę, bo może okazać się, że ma ich nie więcej, aniżeli dom murowany, a jego wygląd powala dużo bardziej i zachęca do wejścia i spędzania w nim jak najwięcej czasu, do mieszkania w nim jednym słowem.

Nasz dom to nasz wybór i mamy prawo do własnych wyborów i do własnego gustu, nie zapominajmy jednak, żeby podczas wyboru nie kierować się nieprawdziwymi stereotypami, ale podejmować decyzje w oparciu o rzetelną analizę sytuacji i o argumenty, które faktycznie są prawdziwe i nie są naciągane na siłę. Najważniejsze, aby nasz dom podobał się nam samym, abyśmy my byli zadowoleni z jego wyglądu.