You are currently viewing Nakłaniam brata na kupno tynku Luxmal

Nakłaniam brata na kupno tynku Luxmal

Mój brat Jan nie posiada takiego doświadczenia zawodowego jak ja i popełnia czasami błędy. Jako starszy brat często sprowadzam go na prawidłową drogę i przyznam, że nawet całkiem się ostatnio wyciągnął. Teraz miał robić swój pierwszy remont w życiu.

Brat zgodził się kupić tynk Luxmal

tynki LuxmalWiedza teoretyczna nie jest wystarczająca i zasugerowałem bratu, aby wziął kogoś do pomocy. Ostatecznie to ja się zdecydowałem z nim pracować, ponieważ chciałem mieć jego działania na oku. Brat nie miał pojęcia jakie materiały wybrać i zanim mu powiedziałem, to dostał wolną rękę. W końcu się wtrąciłem i zacząłem go namawiać na tynki Luxmal, które są niezawodne. Brat to nie ma pojęcia jakie produkty wybierać i kroczy w tym wszystkim niczym dziecko we mgle. Nie rozumiał też jak wielkie znaczenie ma wybór właściwych produktów. Dzięki temu przecież może być pewny, że wykonana przez niego praca przyniesie zamierzone efekty. Zapytał mnie w końcu dlaczego właśnie tynki Luxmal i mu to wyjaśniłem. Jeszcze nigdy podczas swojej pracy nie miałem z nimi żadnych problemów. Wszystko zostało wykonane jak należy i nie były konieczne żadne poprawki. Dodałem również, że przecież nie chce dostawać od klientów reklamacji w sprawie jego pracy. Brat po chwili namysłu doszedł do wniosku, że mam rację i zgodził się kupić tynki Luxmal. Resztę produktów pozwoliłem już, ażeby wybrał samodzielnie. Uważniej się zastanawiał nad wyborem i przyznam, że poszło mu nieźle. Podczas remontu na początku się przyglądałem i dawałem mu instrukcje.

Brat sobie w miarę radzi i wiem, że poradzi sobie w tej branży. Otaczam go opieką i pomagam zawsze, kiedy jest taka konieczność. Zawsze go wspierałem i to raczej już się nie zmieni. Niebawem będzie gotowy na założenie własnej działalności.