You are currently viewing Moja praca i program magazynowy

Moja praca i program magazynowy

Mam na imię Krystian. Mam trzydzieści lat. Dostałem propozycję współpracy od szwagra. Magazyn zagraniczny poszukiwał pracowników. Na początku z żoną Izą sporo rozmawialiśmy czy wyjazd w tym czasie to dobre rozwiązanie.

Program magazynowy ułatwia pracę

program magazynowyDwa lata temu urodziła na się córka Emilka. Nie chciałem żony zostawiać samej. Po dłuższym zastanowieniu i przeanalizowaniu warunków finansowych zdecydowałem się zaryzykować. To była najlepsza decyzja w naszym życiu. Magazyn, na którym obecnie pracuję jest najnowocześniejszym magazynem jaki do tej pory widziałem. Zarządzanie magazynem odbywa se przez wykwalifikowane osób. Kierownicy i koordynatorzy mają spore umiejętności. Każdy jest miły i pomaga w potrzebie. System wms na którym pracujemy nie jest skomplikowany. Każdy pracownik jeszcze w kraju miał szkolenie z systemu, który kończył się testem. Test nie był rudny tak samo jak ten program. Program magazynowy ułatwia pracę na każdym szczeblu. Program magazynowy pomaga w znalezieniu miejsca na magazynie na nową dostawę. Rozlicza godziny pracy magazynierów. Dzięki niemu, łatwiej się wprowadza dostawę do systemu. Przy szykowaniu zamówienia wszystkie towary, których brakuje są wyszczególnione i nie trzeba marnować czasu na dodatkowe poszukiwania. Wms program to na prawdę dobre rozwiązanie. Wms program powinien być dostępny na każdym magazynie. Pracownicy mniej czasu poświęcali by na niektóre czynności i dzięki temu byliby bardziej wydajni w swoich obowiązkach. Jestem zadowolony i wdzięczny mojemu szwagrowi, że o mnie pomyślał. Pracuję za granicą trzy miesiące i już szukam mieszkania na wynajem, żeby sprowadzić moją zonę córkę.

Już nie mogę się doczekać jak będziemy wszyscy razem. Rodzina powinna być na co dzień razem. Może uda mi się załatwić pracę dla żony.

Więcej na stronie http://cbis.pl