You are currently viewing Mój własny salon kosmetyczny

Mój własny salon kosmetyczny

Nazywam się Ola, mam trzydzieści pięć lat i prowadzę swój własny salon kosmetyczny w Szczecinie. Jestem bardzo ceniona w swoim środowisku z uwagi na profesjonalizm i podejście do klienta. Mam bardzo dużo klientek.

Salon kosmetyczny i liczne zabiegi

salon kosmetycznyW moim salonie jest bardzo szeroki wachlarz ofert. Dużym zainteresowaniem cieszy się mikrodermabrazja, na którą decydują się często młode klientki, ale starsze panie także są zainteresowane. Z kolei mezoterapia jest pożądana przez prawie każdą klientkę, która przychodzi do mnie na zabieg i decyduje się dodatkowo i na ten. U nas w Szczecinie jest bardzo dużo kosmetyczek, jednak większość klientek zawsze do mnie wraca. Ostatnio była u mnie Justyna, kobieta, która przyszła po raz drugi do mnie na zabiegi. Pytała, czy będzie w mojej ofercie dostępna depilacja laserowa, ponieważ chce się zdecydować na ten zabieg. Na razie jeszcze tego nie wprowadziłam, ale jestem na etapie załatwiania spraw z tym związanych. Każdy dobry salon kosmetyczny powinien mieć w swojej ofercie wszystkie możliwe zabiegi i podążać za trendami. Po rozmowie z Justyną postanowiłam przyspieszyć sprawy, ponieważ nie było na co czekać. Ostatecznie udało się, że w przyszłym miesiącu w ofercie mojego salonu będzie depilacja laserowa. Sprzęt będzie dostarczony ze Szczecina, więc dostawa nie będzie trwała tak długo. Pracuje u mnie Ania, która wie jak przeprowadzana jest taka depilacja laserowa, więc nie muszę zatrudniać dodatkowej osoby. Mój mąż jest przedstawicielem handlowym i dziś akurat wraca do domu, bo wyjechał poza Szczecin i nie było go przez cały tydzień.

Ja wróci od razu opowiem mu co się wydarzyło i wprowadzam nowe zabiegi, aby mój gabinet kosmetyczny cieszył jeszcze większym uznaniem. Idę jeszcze na zakupy, żeby przygotować kolację dla męża.

Więcej o salonie na stronie www.ikeszczecin.pl