You are currently viewing Modna lampa w salonie

Modna lampa w salonie

Kiedy moja dziewczyna powiedziała mi, że rodzice kupili jej mieszkanie, to się ucieszyłem. Wiedziałem, że bardzo zależało jej na tym, aby być niezależną i w końcu to mogła zrealizować. Dominika miała stałe natrudzenie i była w stanie samodzielnie się utrzymać.

Zakupy w sklepie z modnymi lampami

lampy do salonuZaskoczyłem się jak poprosiła mnie o pomoc w urządzeniu mieszkania. Oczywiście od razu się zgodziłem, bo od samego początku chciałem pomóc. Wybraliśmy meble, sofę i szafy do kuchni. Dominice jednak nie udało się do tej pory znaleźć odpowiedniej lampy do salonu a chciała coś modnego i wyjątkowego. Zdecydowałem się na własną rękę załatwić oświetlenie do salonu, ponieważ znałem sklep, w którym oferowano najmodniejsze w mieście lampy do salonu na dodatek w niskich cenach. Znałem doskonale gust Dominiki i wiedziałem, czego szukała, dlatego miałem świadomość, że poradzę sobie przy wyborze lampy. Do sklepu wybrałem się w weekend z samego rana. Tego dnia mieliśmy malować sypialnię, więc idealnie się składało. W sklepie było mnóstwo modnych lamp i znalazłem taką, która Dominika widziała kiedyś w sklepie internetowym i bardzo jej się spodobała. Wiedziałem, że z tego wyboru będzie zadowolona na pewno. Dumny z samego siebie od razu po zakupach pojechałem do mieszkania swojej dziewczyny. Czekała już na mnie i jak zobaczyła lampę do salonu, to była pod wrażeniem. Dokładnie takiej lampy szukała i była mi wdzięczna, że udało mi się ją kupić. Od razu zamontowałem ją w salonie.

Kiedy Dominika już miała umeblowane całe mieszkanie, to zapytała się czy z nią zamieszkam. Miałem nadzieję, że mi to zaproponuje i bardzo się ucieszyłem. Łatwiej będzie opłacać rachunki na pół a dogadywaliśmy się świetnie, to wiedziałem, że wspólne mieszkanie to dobra decyzja.