You are currently viewing Mieszkanie studenckie z fototapetami

Mieszkanie studenckie z fototapetami

Kiedy rozpoczęłam studia wyprowadziłam się z domu rodzinnego- do innego, oddalonego dość znacznie miasta. Nowa sytuacja wymagała ode mnie wynajmu lub zakupu mieszkania. Jako, że sytuacja finansowa rodziców zawsze była bardzo dobra zdecydowali się oni na zakup kawalerki w centrum miasta.

Oryginalne fototapety do sypialni

fototapety do sypialniUznali to za rozwiązanie bardziej ekonomiczne, niż opłacanie przez kolejne lata wysokich opłat najmu. Dla mnie takie rozwiązanie było jak najbardziej zadowalające. Zakupione mieszkanie wymagało jednak generalnego remontu. Musiałam zająć się tym sama. Rodzice nie chcieli ingerować w to, jak będzie wyglądała moja nowa życiowa przestrzeń. Wybór padł na fototapety 3d. Od zawsze podobały mi się fototapety na ścianę, jednak mogłam je mieć tylko w swoim pokoju. Nowa sytuacja dawała mi możliwość zaprojektowania z ich udziałem większej przestrzeni. Jako pierwsze oglądałam fototapety do kuchni. Zajęło mi to sporo czasu, długo nie mogłam się zdecydować, jednak ostatecznie wybrałam obraz rodem z egzotycznej plaży. Kokosy, plaża, woda. Byłam zachwycona. Śmiałam się nawet, że zimą w kuchni nie będę potrzebowała ogrzewania, gdyż ów zdjęcie ma w sobie egzotyczny upał. Kolejne były pasujące fototapety do sypialni. Wiedziałam, czego szukam. Jednak nie było to takie łatwe. Chciałam, aby w głąb ściany prowadził tajemniczy korytarz nadrukowany na fototapecie. Od zawsze byłam ogromną fanką książek i filmów fantasy, dlatego taki obraz wydawał mi się bardzo ciekawym rozwiązaniem. Ostatecznie udało się znaleźć fotografię odpowiadającą moim oczekiwaniom.

 

Na ścianie prezentowała się doskonale. Reszta remontowych prac także przebiegła przez przeszkód. Już pod koniec września mogłam się wprowadzić do nowego, pięknego mieszkania i przygotować do nadchodzących nowych wyzwań związanych z podjętymi przeze mnie studiami.