You are currently viewing Mąż jest przedstawicielem handlowym i współpracuje z firmami budowlanymi

Mąż jest przedstawicielem handlowym i współpracuje z firmami budowlanymi

Kiedy kończyłam pracę mąż zadzwonił do mnie, że musi pilnie wyjechać do ważnego klienta, który jest zainteresowany współpraca z jego firmą. My mieszkamy i pracujemy w miejscowości Toruń.

Firmy budowlane szukają pracowników

firmy budowlane Ja jestem księgową natomiast mój mąż jest przedstawiciele handlowym. Mąż załatwia klientów dla swojej firmy, w której pracuje już od siedmiu lat. Mąż jest bardzo zadowolony ze swojej firmy. Firma budowlana mu bardzo dobrze płaci. Sprawdzone przez wielu firmy budowlane w Toruniu w regionie poszukują przedstawicieli handlowych bo dzięki nim firmy maja sporo zleceń. Przedstawiciel handlowy kontaktuje się z klientami biznesowymi ale także z poszukuje klientów indywidualnych, którzy są zainteresowani usługami budowlanymi. Usługi budowlane wykonywane przez pracowników u męża w firmie są na najwyższym poziomie. Klienci bardzo sobie chwalą ich profesjonalizm. Usługi budowlane są także tanie i dzięki temu mąż znajduje dla firmy wielu chętnych klientów. Klient z miejscowości Grudziądz jest deweloperem i planuje budowlę osiedla mieszkaniowego. Mają to być niskie bloki przeznaczone dla młodych rodzin z dziećmi. Teraz jest obecnie wiele programów, które udzielają dofinansowania młodym rodzicom. Mieszkania mają być nowoczesne a osiedle ma być ogrodzone. Na osiedlu ma być kilka placów zabaw a także siłownia plenerowa. Mąż musi ustalić wszystkie szczegóły z klientem. To będzie dla niego bardzo duże zlecenie. Dzięki temu będzie mógł dużo zarobić . Zakład budowlany zawsze cieszy się z takich zleceń. Dlatego mąż chce wynegocjować jak najlepsze warunki dla swojej firmy.

Do Grudziądza nie jest daleko i mąż stwierdził, że na kolacje powinien wrócić do domu. Wracając z pracy podjechałam do sklepu żeby kupić coś pysznego na kolację. Zaplanowałam przygotować mężowi jego ulubioną potrawę gołąbki