You are currently viewing Mama uczy się w szkółce narciarskiej

Mama uczy się w szkółce narciarskiej

Moja córka pojechała ze swoja babcią czyli z moja mamą w góry. Sama pamiętam jak mama zabierała mnie w góry jak byłam małą dziewczynką. Uwielbiam do dzisiaj góry i mam bardzo miłe wspomnienia z naszych wyjazdów. Moja córka już kilka razy i całkiem dobrze sobie radzi z jazda na nartach.

Mama zapisała się do szkółki narciarskiej

szkółka narciarska w Czarnej GórzeMoja mama nigdy nie chciała nauczyć się zjeżdżać na nartach. Twierdziła, ze na pewno sobie nie poradzi i nawet nie próbowała. Zawsze relaksowała się w hotelu na różnych zabiegach w trakcie kiedy ja z moją siostra i tata zjeżdżaliśmy na nartach. W góry pojechała sama z moja córką więc nie mogła jej zostawić samej. Widziała ile radości mojej córce dostarcza jazda na nartach i dlatego postanowiła się także zapisać. Szkółka narciarska w Czarnej Górze zapewnia bardzo dobre warunki dla swoich kursantów. Mama jest zadowolona ze swoim postępów. Szkółka narciarska w Czarnej Górze zatrudnia bardzo wykwalifikowaną kadrę. Instruktorzy maja odpowiednie podejście do swoich klientów. Każdego potrafią nauczyć jazdy na nartach. Moja mama nie sądziła, że na stare lata nauczy się zjeżdżać. Moja córka twierdziła, ze babcia bardzo dobrze sobie radziła. Córka wróciła z ferii zimowych z babcią bardzo zadowolona. Powiedziała, że za rok z chęcią się z babcią wybierze ponownie w to samo miejsce. Moja mama powiedziała, że też już o tym myśli bo chętnie poćwiczy jazdę na nartach. Normalnie nie mogłam uwierzyć, że moja mama wrócił taka odmieniona.

Bardzo się cieszę, że moja mama dzięki mojej córce zrobiła się taka aktywna. Mam nadzieję, ze na przyszłe ferie uda nam się razem wybrać. Chciałabym zobaczyć moją mamę w akcji jak zjeżdża na nartach. Mama mówiła, że jest jeszcze przed nią sporo nauki ale ciesze się, że w końcu się zdecydowała i spróbowała.