You are currently viewing Kurs kulinarny w Bydgoszczy

Kurs kulinarny w Bydgoszczy

Zawsze marzyłam o tym, aby nauczyć się gotować jakieś mniej znane potrawy. W końcu poszłam na kurs, aby poznać inną kuchnię niż ta tradycyjna, polska. Bałam się trochę, że sobie nie poradzę na tych warsztatach, ale jakoś tam mi poszło. Było więcej osób, nie mających aż tak dużego doświadczenia w kuchni.

Zajęcia kulinarne były ciekawe

Papryka BydgoszczNajbardziej podobała mi się luźna atmosfera podczas tych zajęć. Prowadzący był człowiekiem z dużym poczuciem humoru, więc nawet jeśli coś komuś nie poszło, to nie czuł się z tym źle. W końcu dopiero się uczyliśmy. Zawsze jak robi się coś po raz pierwszy, to należy się spodziewać, że nie wszystko wyjdzie idealnie. Raczej nigdy nie jest tak, że coś jest od razu wspaniałe. Rozumiałam to i po prostu starałam się zrobić najlepsze dania, jakie w danym momencie potrafiłam zrobić. Poza tym czas miło upłynął, a po przyrządzeniu potraw, mogliśmy je oczywiście zjeść. Nie wszystko mi się zmieściło w żołądku, bo było tego naprawdę sporo. Wrażenia mam tak pozytywne, że zamierzam udać się tam znowu przy najbliższej okazji. Tym razem może jednak wybiorę jakiś bardziej typowy kurs i pójdę z przyjaciółką. Ona bowiem też już wyraziła zainteresowanie takim szkoleniem. Jest to przecież coś praktycznego, co można wykorzystać na co dzień. Na pewno jej mąż się ucieszy, kiedy ona stworzy mu jakieś nowe danie, którego dawniej nie robiła albo też po prostu nieco zmodyfikuje przepis używany dotychczas. Sądzę, że będzie to docenione, a poza tym ona też poczuje się lepiej z tym, że zdobyła jakieś nowe umiejętności.

Widzę po jednym kursie, że u mnie w domu nowe danie zostało docenione i to bardzo. Jeżeli ktoś chce sobie więcej poczytać na temat dostępnych w Bydgoszczy kursów kulinarnych to ja polecam zajrzeć na Papryka Bydgoszcz.