You are currently viewing Kupuję chłopakowi skórzaną teczkę

Kupuję chłopakowi skórzaną teczkę

Mój chłopak Łukasz jakiś czas temu dostał awans w pracy i ma teraz stanowisko kierownicze. Dostał więcej obowiązków i postanowiłam podarować mu jakiś praktyczny prezent z tej okazji. Już nawet wiedziałam doskonale co mu się przyda.

Teczka skórzana bardzo spodobała się mojemu chłopakowi

teczki skórzaneSkoro teraz pełni tak poważną funkcję w pracy i zaczął do pracy nosić koszul to na pewno przyda mu się jakaś porządna teczka. U nas na osiedlu jest tani sklep z galanterią i można tam nabyć różne teczki skórzane i wiem, że taka mu się na pewno przyda. Łukaszowi nic na ten temat nie mówiła, bo przecież to miała być niespodzianka. Wiem, że będzie zadowolony, bo kiedyś wspomniał, że taka teczka przydałaby mu się. W sklepie akurat była jakaś wyprzedaż na poszczególne produkty i akurat były przecenione teczki skórzane, co mnie dość ucieszyło. Była tam taka dość ładna brązowa teczka, która od razu wpadła mi w oko. Jej cena była o prawię połowę niższa niż w regularnej cenie i od razu zdecydowałam się na jej zakup. Łukasz to dopiero się zdziwi jak dostanie taki fajny prezent. Pozostałe teczki skórzane też były bardzo interesujące, ale skoro już wybrałam jedną to nie rozglądałam się więcej po sklepie. Kiedy kierowałam się już do kasy to zauważyłam, że wiszą bardzo tanie paski ze skóry. Przydałby mi się taki porządny pasek, bo mam zwykły, który jest już dość przetarty. W kasie zapłaciłam bardzo mało i zadowolona wróciłam do domu. Łukaszowi nie zdradzę ile zapłaciłam za jego teczkę a wiem, że na pewno będzie bardzo ciekawy ile kosztowała.

Z prezentem trafiłam w samo sedno, bo Łukasz rozważał zakup teczki. Dobrze, że nie zdążył żadnej kupić, bo wtedy miałby dwie. Pewnie i tak by je wykorzystał, bo ma mnóstwo dokumentów, które codziennie nosi do pracy.